• آقای هنری تای
    Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.
  • آقای پابلو
    من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.
تماس با شخص : Mary Linh
شماره تلفن : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169

Ip67 ضد آب فیبر نوری اتصال انعطاف پذیر Mini Odva Optitap Connector Box Junction

محل منبع گوانگدونگ چین
نام تجاری KCO, Kocent Optec Limited
گواهی iSO9001, RoHS
شماره مدل KCO-ODVAbox-12A
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره
قیمت Negotiable
جزئیات بسته بندی جعبه کارتن، پالت چوبی
زمان تحویل 5 ~ 14 روز کاری
شرایط پرداخت T/T، اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه 5000 عدد / هفته
جزئیات محصول
پورت های کابل 12 پورت قطر کابل 8.0 تا 22.0 میلیمتر
اتصال دهنده SC، LC، MPO، FC، ST، ... سطح ضد آب IP67
ماده PPR، ABS، PC، PP نصب راه دیوار کوه، قطب کوه، هوایی
برجسته

,

,

fiber optic joint closure

پیام بگذارید
توضیحات محصول

KCO-ODVAbox-12A فضای باز IP67 FTTA ضد آب مینی ODVA Optitap اتصالات جعبه اتصال

DSC DLC MPO

شرح:

- محافظ ضد آب ODVA-LC / SC / MPO محافظت شده در فضای باز به اتصال متصل به آنتن

- برای رفع نیازهای نسل بعدی WiMax و فیبرهای بلند مدت (LTE) به اتصال به آنتن (FTTA) برای استفاده از فضای خالی سخت مورد نیاز، سیستم اتصال ODVA-DLC منتشر شده است، که رادیو رادیویی بین اتصال SFP و ایستگاه پایه ای که برای برنامه های Telecom مورد استفاده قرار می گیرد.

- این محصول جدید برای تطبیق گیرنده فرستنده SFP به طور گسترده ای در بازار ارائه می شود، به طوری که کاربران نهایی می توانند مطابق نیازهای خاص سیستم فرستنده گیرنده را انتخاب کنند.

ویژگی:

- سازگاری بالا: می توان ODVA، Hconn، Mini SC، AARC، PTLC، PTMPO یا آداپتور برق را جمع آوری کرد.

- کارخانه مهر و موم شده و یا مونتاژ زمینه.

- به اندازه کافی قوی: کار تحت 1200N نیروی کشش درازمدت.

- از 2 تا 12 پورت برای اتصال تک و یا multifiber سخت.

- در دسترس با PLC یا آستین اسپلیت برای تقسیم فیبر.

- امتیاز ضد آب IP67.

- نصب و راه اندازی دیوار، نصب و راه اندازی هوا و یا نگه داشتن قطب.

- سطح زاویه و ارتفاع کاهش یافته، اطمینان حاصل کنید که هیچ اتصالی در هنگام کار دخالت نمی کند.

- مطابق استاندارد IEC 61753-1.

- مقرون به صرفه: صرفه جویی 40٪ زمان کار.

- افت ضایعه: SC / LC≤0.3dB، MPT / MPO≤0.5dB، افت بازدهی: ≥50dB.
- استحکام کششی:> 50 N
- استرس شغلی: 70 کیلو بایت به 106 کیلو بایت؛
- با استفاده از دمای: - 40 ~ + 75 ℃
- رطوبت نسبی: ≤85٪ (+ 30 ℃).
- درجه حفاظت: IP67
- موجودی داخلی فیبر نوری بیفایده، راحت در عملیات و تعمیر و نگهداری.
- فیبر نوری می تواند جوشکاری یا سرد باشد، حوزه قابل اجرا گسترده است، مخصوصا برای استفاده از آن مناسب است
مستاجرین چند طبقه و بلند، آسان برای نصب، آسان برای نصب.
- ماده: مقاومت ABS جدید مقاومت، تضمین کیفیت، عملکرد بازدارنده شعله مطابق با
استاندارد صنعت ارتباطات، درجه مقاوم سازی شعله UL94V - سطح 0
- آداپتور مناسب: MIni-SC، H-connector-SC، ODVA-LC، ODVA-MPO، ODVA-MPT.
- ساختار: نوع باز
- رنگ: خاکستری (رنگ را می توان سفارشی کرد)
- روش آب بندی: مهر و موم TPE
- روش نصب: سربار، حلق آویز.

مشخصات فنی:

ابعاد 365 * 137 * 90 (بدون پوشش)؛ 375 * 142 * 120 میلیمتر (با پوشش)
حفاظت از ورود IP67
محدوده دما -40 تا 80 درجه
عضو قدرت کابل زره پوش یا غیر زره پوش
نوع کابل ترکیبی یا غیر ترکیبی
گرد OD 5-14 میلی متر
ابعاد کابل کشی 4.6 * 8.9 میلیمتر
مواد ژاکت کابل LSZH، PE، TPU
شعاع خم شدن 20D
مقاومت در برابر سقوط کابل 200N / cm بلند مدت
استحکام کششی 1200N در دراز مدت
مقاومت UV ایزو 4892-3
امتیاز حفاظت فیبر UL94-V0
تعداد PLC 1 قطعه یا 2 قطعه
تعداد آستین محافظ فیوژن 1 قطعه به 24 قطعه


عکس های محصول: