• آقای هنری تای
    Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.
  • آقای پابلو
    من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.
تماس با شخص : Mary Linh
شماره تلفن : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169
چین روتر بی سیم 1POTS 1GE 3FE 2.4G Wifi GPON ONU واحد شبکه نوری Huawei EG8141A5

روتر بی سیم 1POTS 1GE 3FE 2.4G Wifi GPON ONU واحد شبکه نوری Huawei EG8141A5

نوع:: GPON ONU
پورت PON:: SC/UPC
پورت جنرال الکتریک:: 1GE + 3FE
چین EchoLife Huawei EG8141A5 XPON GPON EPON ONU 1GE 3FE LAN 2.4G WIFI 5dbi Antenna ONU

EchoLife Huawei EG8141A5 XPON GPON EPON ONU 1GE 3FE LAN 2.4G WIFI 5dbi Antenna ONU

نوع:: GPON ONU
پورت PON:: SC/UPC
پورت جنرال الکتریک:: 1GE + 3FE
چین هواوی HG8546M GPON ONT ONU 1GE 3FE LAN درگاه های 1 درگاه صوتی روتر وای فای USB

هواوی HG8546M GPON ONT ONU 1GE 3FE LAN درگاه های 1 درگاه صوتی روتر وای فای USB

تایپ کنید: GPON ONU
پورت پون: SC/UPC
پورت جنرال الکتریک: 1GE + 3FE
چین واحد پایانه نوری Huawei HG8546M 1GE 3FE 1POTS 1USB 2.4G WiFi GPON ONU ONT

واحد پایانه نوری Huawei HG8546M 1GE 3FE 1POTS 1USB 2.4G WiFi GPON ONU ONT

تایپ کنید: GPON ONU
پورت پون: SC/UPC
پورت جنرال الکتریک: 1GE + 3FE
چین ترمینال Huawei Echolife HG8310M 1GE GPON ONU EPON XPON ONT GPON

ترمینال Huawei Echolife HG8310M 1GE GPON ONU EPON XPON ONT GPON

تایپ کنید: GPON ONU
پورت پون: SC/UPC
پورت جنرال الکتریک: 1 بندر
چین 1GE Huawei HG8310M FTTH Gpon ONU انگلیسی Firmware Bridge نوع PON ONT

1GE Huawei HG8310M FTTH Gpon ONU انگلیسی Firmware Bridge نوع PON ONT

تایپ کنید: GPON ONU
پورت پون: SC/UPC
پورت جنرال الکتریک: 1 بندر
چین EOC Master Ethernet Over Coaxial VOD CATV IPTV EOC ONU OR KCO7934

EOC Master Ethernet Over Coaxial VOD CATV IPTV EOC ONU OR KCO7934

Type: EOC
RF port: 1 port
RF Frequency Band: 7.5-65MHz
چین KCO761x ONU EOC Master Ethernet Over Coaxial VOD CATV IPTV Camera Monitor System

KCO761x ONU EOC Master Ethernet Over Coaxial VOD CATV IPTV Camera Monitor System

Type: EOC
RF port: 1 port
RF Frequency Band: 7.5-65MHz
چین GPON OLT 8 PON FTTH Active Fiber Optic Equipment Support 512 / 1024 End Users KCO-G8608T

GPON OLT 8 PON FTTH Active Fiber Optic Equipment Support 512 / 1024 End Users KCO-G8608T

Type: GPON OLT
PON port: 8 PON ports
End Users: Support 512 / 1024 end users
چین 1FE 1FE 1VOIP FTTH Active Fiber Optic EPON GPON ONU Without Wifi KCO-2210K

1FE 1FE 1VOIP FTTH Active Fiber Optic EPON GPON ONU Without Wifi KCO-2210K

Type: GPON ONU
GE port: 1 port
FE port: 3 port
1 2