• آقای هنری تای
    Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.
  • آقای پابلو
    من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.
تماس با شخص : Mary Linh
شماره تلفن : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169
چین MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback

MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback

Type: MPO, MPO/APC
Attenuation range: 1~20dB
Insertion loss: 0.2dB
چین OM4 MPO Trunk Cable

OM4 MPO Trunk Cable

Type: MPO, MTP
Other type: LC, FC, SC
Mode: Single mode 9/25
چین MTP MPO Fiber Optic Breakout Cable

MTP MPO Fiber Optic Breakout Cable

Connector 1: MPO, MTP
Connector 2: LC/UPC, LC/APC or customized
Size: 480x245x1U
VIDEO چین MPO MTP Truck Patch Cable Elite Low Loss 8fo OM3 OM4 APC Polish

MPO MTP Truck Patch Cable Elite Low Loss 8fo OM3 OM4 APC Polish

رابط: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC، LSZH
VIDEO چین سیم پیچ سرامیکی 0.35dB MPO MTP 12fo OM3 OM4 LSZH

سیم پیچ سرامیکی 0.35dB MPO MTP 12fo OM3 OM4 LSZH

رابط: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC، LSZH
VIDEO چین 12fo 24fo OM3-300 Elite IL MPO MTP Female Optical Patch Cable 3m 5m

12fo 24fo OM3-300 Elite IL MPO MTP Female Optical Patch Cable 3m 5m

اتصال دهنده: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC ، LSZH
VIDEO چین کابل پچ فیبر نوری MPO APC 24fo 48cores G657A1 0.35dB MTP

کابل پچ فیبر نوری MPO APC 24fo 48cores G657A1 0.35dB MTP

اتصال دهنده: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC ، LSZH
چین کابل پچ فیبر نوری 48fiber 96fiber OM4 50/125 MPO MTP

کابل پچ فیبر نوری 48fiber 96fiber OM4 50/125 MPO MTP

اتصال دهنده: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC ، LSZH
چین 16fo 24fo Low IL Optical Fiber 50/125 OM4 MPO Patch Cable

16fo 24fo Low IL Optical Fiber 50/125 OM4 MPO Patch Cable

اتصال دهنده: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC ، LSZH
چین 8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO حلقه برگشت کابل فیبر

8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO حلقه برگشت کابل فیبر

اتصال دهنده: MPO
فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC ، LSZH
1 2 3 4 5 6 7 8