• آقای هنری تای
    Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.
  • آقای پابلو
    من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.
تماس با شخص : David He
شماره تلفن : 86-13410896018
WhatsApp : +8613410896018
چین QSFP 40G SR4 Cable

QSFP 40G SR4 Cable

Speed: 40G
Cable type: 28AWG
Cable length: 3m or customized
چین Fiber Optic Transceiver Module

Fiber Optic Transceiver Module

Speed: 10G
Cable type: 28AWG
Cable length: 10m or customized
چین 1.25G SFP Fiber Optic Transceiver

1.25G SFP Fiber Optic Transceiver

Fiber port: LC
Port: Duplex
Speed: 1.25G ( or customized)
چین فرستنده و گیرنده فیبر نوری SFP-10G-LR 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km

فرستنده و گیرنده فیبر نوری SFP-10G-LR 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km

تایپ کنید: فرستنده و گیرنده فیبر نوری 10Bbs
P/n: SFP-10G-LR
نوع فیبر: MMF
چین فرستنده و گیرنده فیبر نوری SM LC 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR برای سوئیچ سیسکو

فرستنده و گیرنده فیبر نوری SM LC 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR برای سوئیچ سیسکو

تایپ کنید: فرستنده و گیرنده فیبر نوری 10Bbs
P/n: SFP-10G-LR
نوع فیبر: MMF
چین 30 متر 100 متر RJ45 1000M 1.25G SFP فرستنده و گیرنده نوری GE Base-T ماژول SFP فیبر نوری

30 متر 100 متر RJ45 1000M 1.25G SFP فرستنده و گیرنده نوری GE Base-T ماژول SFP فیبر نوری

تایپ کنید: فرستنده و گیرنده فیبر نوری RJ45
P/n: KCO-FDB-04-MK
نوع فیبر: MMF
چین فرستنده و گیرنده فیبر نوری SFP-GE-T 100 متر SFP RJ45 1GE Copper 1.25G

فرستنده و گیرنده فیبر نوری SFP-GE-T 100 متر SFP RJ45 1GE Copper 1.25G

تایپ کنید: فرستنده و گیرنده فیبر نوری RJ45
P/n: KCO-FDB-04-MK
نوع فیبر: MMF
چین RS232 Fiber Optic Modem , RS422 RS485 Fiber Optic Converter FC UPC

RS232 Fiber Optic Modem , RS422 RS485 Fiber Optic Converter FC UPC

Connector: FC/UPC
Speed: 10/100M
Distance 1: Up to 40km (single mode)
چین Fibre Optic Media Converter Ethernet Copper Data Voice Video Type

Fibre Optic Media Converter Ethernet Copper Data Voice Video Type

Connector: FC / UPC
Speed: 10/100M
Distance: 20km
چین Video To Fiber Optic Converter 32 Video Ways Rack Mountable Long Distance Point

Video To Fiber Optic Converter 32 Video Ways Rack Mountable Long Distance Point

Connector: SC, LC, FC optional
Speed: 10/100M
Distance: 20km
1 2 3 4