• آقای هنری تای
    Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.
  • آقای پابلو
    من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.
تماس با شخص : Mary Linh
شماره تلفن : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169

پراکندگی نوری فیبر نوری بدون ضخامت PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC 1x4

محل منبع گوانگدونگ چین
نام تجاری KCO, Kocent Optec Limited
گواهی ISO9001, RoHS
شماره مدل KCO-PLC-Mini-14SCA-0.9-1.0-LSZH
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره
قیمت Negotiation
جزئیات بسته بندی جعبه کارتن، پالت چوبی
زمان تحویل 5 ~ 8 روز
شرایط پرداخت اتحادیه های غربی و T/T اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه 20،000 مجموعه / ماه
جزئیات محصول
ماده نوع لوله گرد و غبار طول 1.0 متر (سابق کاری)
نوع تقسیم کننده 1 × 4 1x4 تقسیم راه ورودی 1 راه و خروجی 4 راه
اتصال دهنده SC / APC کابل 0.9 میلیمتر
برجسته

Splitter مدار Circuit Lightwave PLL

,

Splitter نوری PLC

پیام بگذارید
توضیحات محصول

1 × 4 1x4 فیبر نابالغ نابالغ PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC

Kocent Optec Limited ارائه خدمات نصب و راه اندازی برای همه نوع محصول فیبر نوری شکافت. مانند: Mini split type blockless، splitter جعبه ABS جعبه، Splitter نوع جعبه LGX، splitter نوع قفسه کشی و splitter نوع جعبه توزیع.

با زنجیره تامین بسته، ما می توانیم تقسیم کننده و محصولات اطراف آن مانند: پچ پچ، چرمی، آداپتور، جعبه ختم، جعبه اسپلیت، آتنواتور، Conenctor سریع، و ...

خوش آمدید برای تماس با تیم فروش ما برای دریافت بهترین پشتیبانی از آنها.

شرح:

- فیبر نوری نوعی از دستگاه مدیریت قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا برای توزیع سیگنال های نوری از مرکز مرکزی (CO) به مکان های متعدد قرار گرفته است.

- تصویب فولاد ضد زنگ با استحکام بالا، تصویب آزمون اسپری نمک

- هسته فرول کمتر از 0.5um است

- اتخاذ 100٪ ماده خام جدید، مطابق با ROHS

- کاهش ضریب ورودی

- کم طراحی PDL Compact

- یکنواخت کانال به کانال خوب

- طول موج گسترده: از 1260 تا 1650 نانومتر

- دمای عملیاتی گسترده: از -40 ℃ تا 85 ℃

امکانات:

- Splitters 1xN و 2xN برای هر نرم افزار مناسب

- کاهش ضایعات و PDL کم

- یکنواخت برتر

- عملیات گسترده Wavelen gth

- عملیات گسترده عملیات

- پایداری و قابلیت اطمینان بالا

- Telcordia GR-1209 و GR-1221 Compliance

- پیروی از YD / T 2000-1-2009 (تطابق گواهی محصول TLC)

عکس محصول:

برنامه های کاربردی:

- فیبر به نقطه (FTTX).

- فیبر به خانه (FTTH).

- شبکه های نوری منفعل (PON).

- شبکه های نوری منفعل گیگابیت (GPON).

- شبکه های محلی (شبکه محلی).

- تلویزیون کابلی (CATV).

- ابزار آزمایش.

مشخصات فنی:

1 × N PLC Splitter
تایپ کنید 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
نوع فیبر G657.A / G652.D
طول موج عملیاتی (nm) 1260 تا 1650 نانومتر
افت بازده (دسی بل) حداکثر (w / connector) 4.2 7.5 11 14 17.4 20.5
از دست دادن یکنواختی (دسی بل) حداکثر 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 1.8
کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) حداکثر 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3 0.5
افت بازده (دسی بل) UPC≥50 APC≥55
دمای عملیاتی (° C) -40 تا +85

2 × N PLC Splitter
تایپ کنید 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
نوع فیبر G657.A / G652.D
طول موج عملیاتی (nm) 1260 تا 1650 نانومتر
افت بازده (دسی بل) حداکثر (w / connector) 4.4 7.8 10.9 14.3 17.2 20.5
از دست دادن یکنواختی (دسی بل) حداکثر 0.4 0.8 0.8 1 1.5 1.8
کاهش وابستگی قطبی (دسی بل) حداکثر 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4
افت بازده (دسی بل) UPC≥50 APC≥55
دمای عملیاتی (° C) -40 تا +85

سرویس OEM / ODM:
اگر می خواهید LOGO برند خود را بر روی محصولات مانند کابل، کیسه بسته، برچسب یا هر جایی که هستید نشان دهید. هیچ مشکلی وجود ندارد. سرویس OEM ما و ODM همیشه آماده است تا این کار را انجام دهد.

بسته بندی:
با توجه به صادرات بسته بندی Stardard.
جعبه کارتن، جعبه چوبی، پالت چوبی.

48 Port LC OM4 فیبر نوری Rack Mount پچ پنل اسلاید نوع 1U فلزی سیاه و سفید


حمل دریایی:
- اکسپرس بین المللی مانند UPS، TNT، DHL و غیره
- هوا بین المللی: CA، AA، EA، و غیره
- از طریق دریا

48 Port LC OM4 فیبر نوری Rack Mount پچ پنل اسلاید نوع 1U فلزی سیاه و سفید