• آقای هنری تای
    Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.
  • آقای پابلو
    من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.
تماس با شخص : Mary Linh
شماره تلفن : 86-18664578169
WhatsApp : +8618664578169

FTTH SC APC اتصال سریع فیبر نوری طول 55 میلی متر تنش فیبر 4N

محل منبع گوانگدونگ، چین
نام تجاری KCO
گواهی ISO9001, RoHS
شماره مدل KCO-FC-55-SCA
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره
قیمت Negotiation
جزئیات بسته بندی کیسه پلی اتیلن، جعبه کارتن، پالت چوبی
زمان تحویل 2 ~ 5 روز پس از دریافت پرداخت
شرایط پرداخت Western Union، T/T، L/C
قابلیت ارائه 100000 عدد در ماه
جزئیات محصول
P/N KCO-FC-55-SCA رنگ سبز
از دست دادن درج 0.3DB برگشت ضرر 40 دسی بل
سه بعدی عبور نوع پولیش APC
حالت فیبر حالت تک نوع فیبر G652، G657
کابل کابل داخلی، کابل ftth drop طول 55 میلی متر
کشش فیبر 4N کشش کابل 40N
برجسته

کانکتور سریع فیبر نوری SC APC

,

کانکتور سریع فیبر نوری FTTO

,

کانکتور سریع FTTH SC APC

پیام بگذارید
توضیحات محصول

اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC/APC با طول 55 میلی متر تنش فیبر 4N
شرح:
-اتصال سریع فیبر نوری SC/APCs کانکتورهای از پیش صیقلی شده و قابل نصب در زمین هستند که نیاز به پرداخت دستی در مزرعه را کاملاً از بین می برند.
-اتصال سریع فیبر نوری SC/APC pفن‌آوری اتصال مکانیکی روون که همراستایی فیبر دقیق را تضمین می‌کند، یک فیبر خرد شده از قبل کارخانه‌ای و یک ژل تطبیق شاخص اختصاصی برای ارائه یک خاتمه کم تلفات فوری به فیبرهای نوری تک حالته یا چند حالته ترکیب می‌شوند.

 
برنامه های کاربردی:
- فیبر به خانه (FTTH)
- فیبر به ساختمان (FTTB)
- فیبر به دفتر (FTTO)
- تلویزیون کابلی (CATV)
- حالت انتقال ناهمزمان (ATM)
- شبکه های نوری غیرفعال (PON)
- شبکه های محلی (LAN)

 
امکانات
-اتصال سریع فیبر نوری SC/APCs f استast و نصب آسان و no ابزار مونتاژ ویژه
-اتصال سریع فیبر نوری SC/APCs cدوباره در این زمینه وصل شود.
- بدون نیاز به اپوکسی یا پولیش
-اتصال سریع فیبر نوری SC/APCs هستند cبا کابل قطره 3 میلی متر و کابل تخت 3x2 میلی متر سازگار است.
- کانکتور پایانه میدان بدون نیاز به اپوکسی یا پرداخت.
- عدم تطبیق ژل باعث بازتاب کم و قابلیت اطمینان بالا می شود.
- نقطه اتصال در داخل کانکتور است.
- بدون نیاز به اتصال اضافی.
- به راحتی با یک لمس، سیستم فشار کشش مونتاژ می شود.
- برای کابل φ3.0 میلی متر، φ2.0 میلی متر و کابل قطره 3x2 میلی متر و غیره استفاده می شود.
- موقعیت اتصال فیوژن را می توان با لوله قابل جمع شدن حرارت در داخل محافظت کرد، به راحتی شکسته نمی شود.
- 100٪ واجد شرایط، طول عمر استفاده را طولانی تر می کند، هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد.
- اپراتور می تواند تأیید کند که آیا اتصال با مانیتور دستگاه فیوژن انجام شده است تا پایداری بیشتری داشته باشد.
 
عکس محصول:

FTTH SC APC اتصال سریع فیبر نوری طول 55 میلی متر تنش فیبر 4N 0
 
داده های تکنیکی:

موردKCO-FC-55-SCA
کابل OD مناسب

2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر، 0.9 میلی متر داخلی
کابل قطره 2*3 میلی متر

قطر فیبر نوری125 میکرومتر
قطر بافر محکم (μm)900 میکرومتر
حالت فیبرحالت تک و چند حالته
زمان عملیاتحدود 120 ثانیه (بدون برش فیبر)
درج ضرر≤ 0.3dB (1310nm و 1550nm)
برگشت ضرر> 40 دسی بل
استحکام کششی> 50 نیوتن
با استفاده از دما-40 ~ + 75 درجه سانتیگراد
استحکام کششی آنلاین (20 نیوتن)IL ≤ 0.2dB
دوام مکانیکی (500 برابر)IL ≤ 0.2dB
تست سقوط (ارتفاع سقوط 4 متر، یک بار در هر جهت، کلا 3 بار)IL ≤ 0.2dB
 
 

زمان تحویل:
- زمان آماده سازی مواد:3روز (یا موجودی)
- زمان تولید و مونتاژ7روزها
- زمان تست و بسته بندی:2روزها
- زمان تحویل کل:12روز در50000 عدد برای زمان تحویل ایمن
- تحویل سریعتر قابل مذاکره است.

 

FTTH SC APC اتصال سریع فیبر نوری طول 55 میلی متر تنش فیبر 4N 1
 
سرویس OEM/ODM:
- اگر می خواهید نشان تجاری خود را روی کالاهایی مانند کابل، کیسه بسته، برچسب یا هر جایی نشان دهید.سرویس OEM و ODM ما همیشه آماده انجام آن است.لطفا با تیم فروش ما تماس بگیرید تا بهترین پشتیبانی را دریافت کنید.
 
بسته بندی:
- طبق بسته بندی صادراتی Stardard.
- جعبه کارتن، جعبه چوبی، پالت چوبی.
 
حمل دریایی:
- اکسپرس بین المللی مانند UPS، TNT، DHL و غیره
- هوای بین المللی: CA، AA، EA و غیره
- از طریق دریا
- بندر استاندارد صادراتی دریایی: شنژن، هنگ کنگ، نینگبو
- فرودگاه استاندارد صادرات: شنژن، هنگ کنگ، هانگژو، شانگهای