همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ breakout fiber optic cable ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
Cassette 96 Cores Fiber Optic MPO MTP Patch Cord 1U 19" Patch Panel
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
ODM MPO MTP Patch Cord 8 هسته LC / UPC تک حالت G652D با دوام برای FTTH GPON
| از دست دادن درج: | 0.2dB |
|---|---|
| هسته: | 9/125 |
| اتصال دهنده: | MPO |
ضعیف فیبر نوری نر تا زن MPO APC 1dB 3DB 5dB 10dB 15dB 20dB اندازه کوچک
| نوع کانکتور: | MPO |
|---|---|
| دامنه کاهش وزن: | 1dB ~ 30dB |
| نوع آنتن دهنده: | نوع نر تا زن |
Plastic Fibre MPO Adaptor / MPO Ferrule MPO Adapter For 40G Network Upgrade
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Durability: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
FTTH MPO MTP Patch Cord , MPO MTP Cassette with OM3 LC Duplex Adapter
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/PC or customized |
| Mode: | SM, OM2, OM3, OM4 |
زن OM4 MPO MTP آداپتورهای فیبر نوری پد کابل با فلنج کامل فلزی بنفش
| ماده: | پلاستیک |
|---|---|
| دوام: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
هیچ یک از ماژول های 1U MPO MTP Patch Cord MTP Rack Mount Angled LC OM3 OM4 وزن سبک
| اتصال 1: | MPO ، MTP |
|---|---|
| اتصال 2: | LC / UPC ، LC / APC یا سفارشی |
| اندازه: | 480x245x1U |
مولتی مود 50/125 فیبر نوری Pigtail LC Connector Pigtail ساده
| قطر کابل: | 0.9 میلی متر |
|---|---|
| رابط: | LC چند حالته |
| حالت فیبر: | چند حالته 62.5/125 |
SC MM OM3 فايبر نوري اتصال دهنده Pigtail پیچ Cord Fanout 50/125 3m نوع SC
| رابط: | چیز |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |

