همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic breakout cable ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
سیمپلیکس فانوات LC OM3 OM4 سیم پیچ 50 / 125 10G فیبر نوری Pigtails PVC Cover
| رابط: | LC چند حالته |
|---|---|
| هسته: | 1 الیاف، سیمپلکس |
| پوشش: | پی وی سی |
LC UPC Simplex Fiber Optic Cable 0.9mm PVC Cover , Fibre Optic Patch Cable
| رابط: | LC/UPC |
|---|---|
| هسته: | سیمپلکس یا 1 فیبر |
| پوشش: | پی وی سی |
کابل 16 هسته ای MPO Patch LC FC ST SC کانکتور فیبر نوری برای مرکز داده
| اتصال دهنده: | MPO |
|---|---|
| فیبر: | SM ، OM3 ، OM4 ، OM5 |
| پوشش: | PVC ، LSZH |
40G Data Center MTP Trunk Patch Cable MPO - LC Duplex Uniboot 8 12 24 Core PVC LSZH Cover
| از دست دادن درج: | 0.2dB |
|---|---|
| برگشت ضرر: | 55dB |
| قطر: | 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر |
MTP APC MPO MTP پچ کابل کراوات جهنده 1260 ~ 1650nm طول موج درخواست برای CATV
| اتصال 1: | MPO |
|---|---|
| اتصال 2: | MPO، LC، SC، FC، ST |
| তন্তু: | 8، 12، 24 الیاف |
مولتی مود 50/125 فیبر نوری Pigtail LC Connector Pigtail ساده
| قطر کابل: | 0.9 میلی متر |
|---|---|
| رابط: | LC چند حالته |
| حالت فیبر: | چند حالته 62.5/125 |
SC MM OM3 فايبر نوري اتصال دهنده Pigtail پیچ Cord Fanout 50/125 3m نوع SC
| رابط: | چیز |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |
CPRI FTTA در فضای باز ضد آب IP67 ODVA LC دو سیم فیبر نوری
| پوشش کابل: | LSZH، PE |
|---|---|
| رنگ کابل: | مشکی |
| طول کابل: | 1 متر، 50 متر، 100 متر یا سفارشی |
Light Weight MPO MTP Patch Cord 192 Cores LC Strands , Fan Out Cable
| Connector 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Connector 2: | LC/UPC, LC/APC or customized |
| Size: | 480x245x1U |
MPO / APC نوری فیبر نوری 3DB مسکن زرد نخبگان از دست دادن ضعیف درج
| نوع کانکتور: | MPO |
|---|---|
| دامنه کاهش وزن: | 1dB ~ 30dB |
| نوع آنتن دهنده: | نوع نر تا زن |

