همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic fittings ] همخوانی داشتن 181 محصولات.
Single Tube 60mm PET Fiber Optic Cable Protection Sleeve Fusing Tools
| طول: | 60 میلی متر، 45 میلی متر، 40 میلی متر |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 3.0 میلی متر |
| قطر سیم فلزی: | 1.2 میلی متر، 1.5 میلی متر |
Fiber Optical OTDR Launch Cable Box Distance 2km With SC Connector
| P/N: | جعبه پرتاب KCO |
|---|---|
| برنامه: | راه اندازی OTDR |
| شماره هسته: | شبیه سیم پیچ |
Fujikura FSM-80S Fiber Optic Fusion Splicer , Fiber Optic Tools
| میانگین از دست دادن اتصال: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| تست تنش: | 2.0N |
| فیبر: | SM ، MM ، DS ، NZ-DS ، EDF |
Handheld Fiber Optic Fusion Splicer Machine 0.01dB - 0.04dB , DVP-750 Fusion Splicer
| از دست دادن متوسط اتصالات: | 0.01dB ~ 0.04dB |
|---|---|
| فیبر: | SM ، MM ، DS ، NZ-DS ، EDF |
| دیافراگم فیبر: | 80 ~ 150 میکرون |
CE Standards Fiber Optic Test Laser Pen , Fiber Optic Visual Fault Locator Pen
| P/N: | قلم لیزری KCO |
|---|---|
| طول آزمایش: | 3 تا 50 کیلومتر |
| توان خروجی: | 5 تا 50 میلی وات |
Wire Fibre Optic Fusion Splicer / Fiber Optic Splicing Machine Sumitomo Type-81c
| میانگین از دست دادن اتصال: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| فیبر: | SM ، MM ، DS ، NZ-DS ، EDF |
| گیره جهانی: | 250 نانومتر، 900 نانومتر |
FTTH / CATV Miller ACS / ACS- K Armored Cable Slitter Fiber Optic Tools
| مواد: | فلز |
|---|---|
| کاربرد: | FTTH، CATV |
| قطر: | 8 میلی متر-28.6 میلی متر |
Auto DVP-740 Fiber Optic Fusion Splicer Machine for FTTH 2.0N Tention Test
| Average splice loss: | 0.01dB~0.04dB |
|---|---|
| Tention test: | 2.0N |
| Fiber: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
FTTx/MDU Optical Fiber OTDR Tester Fiber Optic Tools Max-710B
| مدل: | Max-710B |
|---|---|
| دامنه پویا: | تا 37 دسی بل |
| وضوح فاصله کوتاه: | 5 سانتی متر |
Zinc Alloy Steel CR12 FTTH Fiber Optic Drop Cable Stripper Fiber Optic Tools
| مواد: | فلز |
|---|---|
| کاربرد: | FTTH، CATV |
| اندازه: | 30x110x20 میلی متر |

