همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic polishing machine ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
ST PC اتصال دهنده فیبر نوری Jig خرد کردن / اتصال دهنده فیبر نوری پولیشینگ
| P/N: | KCO-JIG-ST-24 |
|---|---|
| درجه: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | ST PC |
ST PC فیبر نوری پولیش فیبر نوری Jig فیبر نوری اتصال دهنده پولیش
| نام: | فیبر نوری اتصال دهنده پولیش |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | ST PC |
دیسک 179 میلی متری سنگ زنی فیبر نوری برای اتصال فیبر SC فشار گوشه
| P/N: | KCO-JIG-SC-36 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | FC PC APC |
فیبر نوری پولیش جیگ فیکسچر ابزار وصله سیم دستگاه سنگ زنی
| P/N: | KCO-PM-JIG |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | SC، FC، ST، LC، E2000، MRTJ، ... |
36 اتصال کننده پولیشینگ Jig ساختار SPC FC UPC APC اتصال کننده فیبر نوری تجهیزات خرد
| P/n: | KCO-JIG-FC-36 |
|---|---|
| درجه: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | FC PC APC |
ابزارهای فیبر نوری FTTx، پاور متر نوری فیبر دستی، منبع لیزر، پاور متر
| قدرت منبع نور: | 10 مگاوات |
|---|---|
| طول موج: | 850، 980، 1300، 1310، 1490، 1550 ما |
| طول منبع نور: | 10 کیلومتر |
فیبر نوری FC UPC اتصال سریع مونتاژ FTTH FC PC Singlemode بادوام
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
SC Field Assembly اتصال سریع فیبر نوری چند حالته اتصال سریع فیبر نوری FTTH
| P/n: | KCO-SC-MM-55 |
|---|---|
| رنگ: | بژ |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |
اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC APC FTTH G657 KCO-SCA-1803
| P/n: | KCO-SCA-1803 |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.3dB |
اتصال فیبر نوری OD0.9mm LC UPC FTTH زمینه قابل نصب
| P/n: | KCO-OFC-LCA-0.9 |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |

