همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
FTTX PLC Fiber Optic Splitter 1x2 2x2 / G657A Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter
| Type: | 1x2 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
Lszh Cover 1x4 2x4 G652D Fiber Optic Splitter With 0.3m Cable Length
| Type: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
جعبه توزیع فیبر نوری 16 هسته ای بیرونی ORK-16-1SC/APC
| درخواست: | فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 200*250*88 (میلیمتر) |
| ظرفیت: | 16 هسته |
1x4 Fiber Optic Splitter Patch Panel Type , Rack Mount PLC Splitter 1U 19''
| تایپ کنید: | پایه رک، نوع پچ پنل |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| بندر: | از 1 تا 4 |
SC / APC فیبر نوری Splitter رک پنل پانچ پنل 1U آلیاژ آلومینیوم 1x64
| مواد: | نوار فولادی / آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| بالا: | 1U |
| نوع تقسیم کننده: | نوع جعبه ABS |
KCO-OPK-16 OEM 16fo جعبه توزیع فیبر نوری دیواری Rapredilitelny
| درخواست: | فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 200*250*88 (میلیمتر) |
| ظرفیت: | 16 هسته |
CATV PLC Fiber Optic Splitter Coupler 2x16 Plastic Module SC UPC Connector
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| رابط: | SC/APC، SC/UPC |
| قطر کابل: | 1.4 دسی بل |
مینی فیبر نوری PLC Splitter 1x8 بخارپز نوع لوله مواد کم ضایعات درج
| مواد: | نوع لوله فولادی |
|---|---|
| طول: | 1.0 متر (قبل از کار) |
| نوع تقسیم کننده: | 1*8 1*8 |
KCO-FTB-WM08-B جعبه توزیع فیبر نوری داخل دیوار 8 پورت
| درخواست: | سرپوشیده |
|---|---|
| اندازه: | 200*165*40 (میلی متر) |
| ظرفیت: | 8 هسته |

