همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic variable attenuator ] همخوانی داشتن 26 محصولات.
تضعیف کننده فیبر نوری مرد به زن / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB تضعیف کننده فیبر نوری
| نوع رابط: | LC/PC، LC/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| نوع رابط: | LC/UPC ، LC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع باک، آداپتور |
E2K UPC فیبر نوری خفیف کننده پلاگین ثابت زن به مرد E 2000 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB
| نوع کانکتور: | E2000 |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تیپ نر به ماده |
خفیف کننده فیبر متغیر از مرد به زن 0dB تا 30dB / خفیف کننده فیبر نوری تنظیم پذیر
| نوع رابط: | LC/UPC APC PC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| طول موج: | 1310، 1490، 1550، 1620 نانومتر |
FC Inline Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB خفیف کننده فیبر نوری SC APC Connector
| نوع رابط: | SC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع آداپتور، نوع نر به ماده |
فیبر نوری تک حالته فیبر نوری APC اتصال ضعیف فیبر 10dB 15dB
| نوع کانکتور: | MPO |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تیپ نر به ماده |
ضعیف فیبر نوری نر تا زن MPO APC 1dB 3DB 5dB 10dB 15dB 20dB اندازه کوچک
| نوع کانکتور: | MPO |
|---|---|
| دامنه کاهش وزن: | 1dB ~ 30dB |
| نوع آنتن دهنده: | نوع نر تا زن |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |

