همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibr optic cable adapter ] همخوانی داشتن 275 محصولات.
48 Cores LC Single Mode Pigtails Drawer Fiber Optic Terminal Box Slide Patch Panel
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
|---|---|
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
| رابط: | دوبلکس ال سی |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| مواد: | ABS + کامپیوتر |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.10 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
ترمینال فیبر نوری دیواری با افت درج 0.15dB و مواد ABS/PC برای کاربردهای داخلی
| مواد: | ABS، کامپیوتر |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| از دست دادن: | 55 دسی بل |
جعبه ترمینال فیبر نوری 16 پورت با عملکرد آسان برای توزیع فیبر در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه پایان 16 پورت فیبر نوری با ظرفیت تقسیم کننده PLC 1x16 و کانکتور Huawei Mini SC برای شبکه های FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
55 DB بازگشت قطره فیبر نوری ترمینال جعبه / جعبه پایان ترمینال ABS و مواد کامپیوتر
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
12 پورت IP65 جعبه ترمینال فیبر نوری بیرونی با مواد ABS + PC برای دیوار یا قطب نصب در شبکه های FTTH
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0212X |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری داخلی 16 پورت با ظرفیت IP55 با ابعاد 220x140x55mm برای شبکههای FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-0116S |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
KCO-FDB-8C Outdoor Waterproof 8 Cores Fiber Optic Splitter Box ABS + PC FTTH FTTB
| مواد: | ABS + کامپیوتر |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
جعبه توزیع نوری KCO-P100A جعبه تقسیم کننده تقسیم کننده اتصال
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |

