همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibre optic adapter ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
Optical ST Fiber Adapter Bare Fiber Adaptor Testing Insert Loss Fiber Pigtails
| Type: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
آداپتور کابل فیبر نوری / آداپتور فیبر نوری دقیق اندازه خارجی
| درجه: | DIN-FC |
|---|---|
| ماده: | متالیک |
| راه شانل: | دوبلکس، هیبرید |
آداپتور فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری DIN - FC فیبر نوری 0.2dB است
| درجه: | DIN-FC |
|---|---|
| ماده: | متالیک |
| راه شانل: | ساده، ترکیبی |
یکپارچه فیبر اتوماتیک یکپارچه دوتایی خودکار شاتر LC / APC LC / UPC بدون فلنج
| تایپ کنید: | LC / APC |
|---|---|
| ماده: | پلاستیک |
| راه شانل: | دوبلکس، 2 هسته |
چند منظوره MPO MTP پچ کابل آداپتور فیبر نوری OM3 OM4 OM5 0.3dB دوام
| ماده: | پلاستیک |
|---|---|
| دوام: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
تضعیف کننده فیبر نوری ST UPC، تضعیف کننده فیبر نوری نر به ماده 3dB 5dB 7dB 10dB
| نوع رابط: | ST/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
کولر آداپتور دوبلکس KCO-SCD-CAP-B Duplex Adapter DX SC Cap Multimode OM2 OM3 OM4
| درجه: | کاسه گرد و غبار |
|---|---|
| ماده: | پلاستیک |
| راه شانل: | دوتایی |
آداپتور شبکه فیبر نوری SC UPC Simplex بسته شده بدون مواد پلاستیکی فلنج
| تایپ کنید: | SC / APC |
|---|---|
| مواد: | پلاستیک |
| راه شانل: | 1 راه |
آداپتور فیبر نوری Quad LC APC Shutter Singlemode Mid Coupler Mid مواد پلاستیکی
| تایپ کنید: | LC / APC |
|---|---|
| مواد: | پلاستیک |
| راه شانل: | 4 راه |
سبز رنگ چهار عدد LC APC شاتر آداپتور Singlemode نیمه سوپاپ 4 راه Chanel
| تایپ کنید: | LC / APC |
|---|---|
| ماده: | پلاستیک |
| راه شانل: | 4 راه |

