همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibre optic attenuator ] همخوانی داشتن 63 محصولات.
تضعیف کننده فیبر نوری مرد به زن / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB تضعیف کننده فیبر نوری
| نوع رابط: | LC/PC، LC/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| نوع رابط: | LC/UPC ، LC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع باک، آداپتور |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
Single Mode Adjustment 30 dB Attenuator Low Return Loss For Fiber Optic CATV
| نوع رابط: | SC/UPC، SC/APC |
|---|---|
| نوع تضعیف کننده: | تنظیم |
| جنس بدنه: | پلاستیک |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB خفیف کننده فیبر نوری SC APC Connector
| نوع رابط: | SC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع آداپتور، نوع نر به ماده |
پایه دیواری FTTH SC/UPC 4 هسته ای جعبه ترمینال فیبر نوری سوکت رزت
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB04D-GJ |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
1fo 2fo 4fo درب KFRP FRP FTTH قطره فیبر نوری کابل LSZH PVC
| مواد: | LSZH |
|---|---|
| نام: | کابل افت FTTH |
| طول: | 100 متر، 200 متر، 500 متر، 1 کیلومتر، 2 کیلومتر |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |
SC UPC APC 12 رنگ PVC فیبر نوری Pigtail تک حالت FTTH فیبر به خانه نوع SC
| رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |

