همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ gpon equipment ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
واحد پایانه نوری Huawei HG8546M 1GE 3FE 1POTS 1USB 2.4G WiFi GPON ONU ONT
| تایپ کنید: | GPON ONU |
|---|---|
| پورت پون: | SC/UPC |
| پورت جنرال الکتریک: | 1GE + 3FE |
KCO761x ONU EOC Master Ethernet Over Coaxial VOD CATV IPTV Camera Monitor System
| Type: | EOC |
|---|---|
| RF port: | 1 port |
| RF Frequency Band: | 7.5-65MHz |
EOC Master Ethernet Over Coaxial VOD CATV IPTV EOC ONU OR KCO7934
| Type: | EOC |
|---|---|
| RF port: | 1 port |
| RF Frequency Band: | 7.5-65MHz |
LC APC Fiber Optic Coupler Splitter 1x64 ABS Module, GPON Optical Splitter
| تایپ کنید: | 1x64 |
|---|---|
| Connector: | SC/UPC,LC/APC or customized |
| فیبر: | 9/125 UM SMF-28E یا مشتری تعیین کنید |
تقسیمکننده فیبر نوری FTTH GPON 1:16، 1X16، تکحالته، کابل LGX Cassette
| RL: | > 55db |
|---|---|
| IL: | 13.5 دسی بل |
| نوع فیبر: | تک حالت G657A1 فیبر کورنینگ یا سفارشی |
1:64 ماژول LGX G657A فیبر نوری اسپلیتر FTTH GPON PON 1x64 پورت
| نوع فیبر: | تک حالت G657a1 |
|---|---|
| IL: | 20.5 دسی بل |
| RL: | > 55db |
اتصال دهنده فیبر نوری UPC SC به طول 60 میلی متر FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/n: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |
Planar Waveguide 1x2 PON GPON Splitter Optical Fiber 0.9mm 1.5m LSZH
| تایپ کنید: | 1x2 |
|---|---|
| رابط: | SC/APC، LC/APC، FC/APC، SC/UPC، LC/UPC یا سفارشی |
| فیبر: | 9/125 UM SMF-28E یا مشتری تعیین کنید |
آداپتور SC اسپلیتر فیبر نوری 1X32، اسپلیتر فیبر نوری 1:32 GPON
| رابط: | SC/UPC یا سفارشی |
|---|---|
| IL: | 16.5db |
| RL: | > 55db |
FTTH GPON Aerial Fiber Optic Joint Closure Connection Box 12 Cores KCO-A-2-2-01
| Type: | Inline type |
|---|---|
| Cable ports: | 4 ports |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |

