همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ indoor outdoor fiber optic cable ] همخوانی داشتن 236 محصولات.
کلاپ کابل قطره FTTH / کلاپ لنگر بالا کلاپ کابل فیبر نوری کلاپ تنش
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن، پالت |
|---|---|
| زمان تحویل: | 2 تا 7 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، L/C |
جعبه ترمینال فیبر نوری 1*16 شکافنده 24 پورت دسترسی ترمینال NAP CTO FAT Box
| P/N: | KCO-FDB-24G-SX |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| درخواست: | FTTH |
کابل پچ فیبر نوری دو هسته ای IP65 محافظت شده برای شبکه های 3G/4G/5G LTE
| رابط 1: | NSN-DLC |
|---|---|
| رابط 2: | NSN-DLC |
| هسته: | دوبلکس، 2 هسته ای |
FTTH جعبه پایانه فیبر نوری ضد آب 4 پورت جعبه توزیع نوری SC APC
| مواد: | ABS |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-04-MK |
| رنگ: | خاکستری |
FTTH قطره فیبر پیچ کابل SC به SC شعله کش کم دود صفر هالوجن
| رابط 1: | SC/UPC Simplex |
|---|---|
| رابط 2: | SC/UPC Simplex |
| نوع فیبر: | تک حالت |
SC / UPC - SC / UPC تک حالت ساده FTTH فیبر نوری پیچ سیم سیاه LSZH PVC
| رابط 1: | SC/UPC Simplex |
|---|---|
| رابط 2: | SC/UPC Simplex |
| طول کابل: | 3M، سفارشی |
کابل پچ فیبر نوری افتادنی SC/UPC به SC/UPC FTTH تک حالته 2 هسته
| رابط 1: | SC/UPC دوبلکس |
|---|---|
| رابط 2: | SC/UPC دوبلکس |
| طول کابل: | 3 متر، 5 متر، سفارشی |
Ceramic Ferrule Fiber Optic Sheet , Polishing Rubber Pad Silica Gel 4mm - 5mm
| P/N: | KCO-pad |
|---|---|
| Hardness: | 55~90 |
| Thickness: | 4mm, 5mm |
Monomode Fiber Optic Polishing Jig Ceramic Ferrule Optical Polishing Machine
| P/N: | KCO-jig |
|---|---|
| Connector number: | Max 24 connectors |
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |
Ferrule End Face Fiber Optic Polishing Equipment Fiber Optic Inspection Microscope
| P/N: | KCO-inspector |
|---|---|
| Power supply: | 12VDC |
| Ferrule: | 1.25mm, 2.5mm |

