همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ optical fiber polishing machine ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
36 اتصال کننده پولیشینگ Jig ساختار SPC FC UPC APC اتصال کننده فیبر نوری تجهیزات خرد
| P/n: | KCO-JIG-FC-36 |
|---|---|
| درجه: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | FC PC APC |
دستگاه تولید وصله بند ناف دستگاه تست تداخل سه بعدی Ferrule اتصال فیبر نوری
| P/N: | KCO-3D-2600 |
|---|---|
| درجه: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | انواع کانکتور |
فیبر نوری FC UPC اتصال سریع مونتاژ FTTH FC PC Singlemode بادوام
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
SC Field Assembly اتصال سریع فیبر نوری چند حالته اتصال سریع فیبر نوری FTTH
| P/n: | KCO-SC-MM-55 |
|---|---|
| رنگ: | بژ |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |
اتصال دهنده سریع فیبر نوری SC APC FTTH G657 KCO-SCA-1803
| P/n: | KCO-SCA-1803 |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.3dB |
FTTH فیبر نوری قطره کابل Quick Assembly SC UPC APC اتصال سریع 0.3dB
| P/n: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
اتصال داغ داغ بر روی فیبر نوری اتصال سریع SC / APC رنگ سبز 0.2dB کاهش استحکام
| P/n: | KCO-SOC-SCA |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
اتصال دهنده فیبر نوری UPC SC به طول 60 میلی متر FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/n: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.5dB |
ابزارهای فیبر نوری FTTx، پاور متر نوری فیبر دستی، منبع لیزر، پاور متر
| قدرت منبع نور: | 10 مگاوات |
|---|---|
| طول موج: | 850، 980، 1300، 1310، 1490، 1550 ما |
| طول منبع نور: | 10 کیلومتر |
SC / UPC Hot Melt فیبر نوری Ftth سریع اتصالات 0.9mm Pigtail SOC نصب مرکز داده
| P/n: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |

