همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ optical fibre cable connectors ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
پی وی سی LSZH TPU سیم های پیچ فیبر MU UPC APC پرنده های نوری SM G657A1 دوپلکس ساده
| رابط 1: | MU/UPC |
|---|---|
| رابط 2: | SC، LC، FC، ST، DIN، E2000، ... |
| شمارش فیبر: | پارچه های ساده، دو پارچه، چند فایبر |
چند منظوره MPO MTP پچ کابل آداپتور فیبر نوری OM3 OM4 OM5 0.3dB دوام
| ماده: | پلاستیک |
|---|---|
| دوام: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
ST multimode OM2 multifibers fanout fiber optic pigtails 12 cores fibers 3m
| رابط: | سد |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، زره پوش، سفارشی |
LC / UPC Uniboot Single Mode 9/125 فیبر نوری بلوز بلوز 1m 3m 5m LSZH
| رابط 1: | LC/UPC Uniboot |
|---|---|
| رابط 2: | یونیت باکس LC/UPC |
| هسته: | دوتایی |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
RoHS FC APC اتصال فیبر نوری سریع ، اتصال سریع مونتاژ SM G765D G657A G657B
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
فیبر نوری تک حالته اتصال سریع FTTA FTTB FTTO سیاه برای کابل قطره FTTH
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
فیبر نوری SM Monomode اتصال سریع FC UPC APC FTTH سریع تأیید RoHS
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
مونتاژ اتصال دهنده فیبر نوری FC FC 1260 ~ 1650nm طول موج برای کابل قطره FTTH
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |

