کابل پچ CPRI با کانکتور فیبر نوری ضد آب FTTA در فضای باز برای ایستگاه پایه 5G

May 13, 2022
آخرین اخبار شرکت کابل پچ CPRI با کانکتور فیبر نوری ضد آب FTTA در فضای باز برای ایستگاه پایه 5G

KOCENT OPTEC LIMITED پیشرو محصولات فیبر نوری غیرفعال است.این شرکت مستقر در شهر شنژن، استان گوانگدونگ، چین است.

 

کابل فیبر پچ CPRI طراحی ایده آل برای کاربردهای کابل فیبر در فضای باز است.چنین محصولی می تواند الزامات برنامه FTTA (فیبر به آنتن) را برای شرایط محیطی در فضای باز برآورده کند.به خصوص در ایستگاه های پایه 3G، 4G (BBU تا RRU).کابل پچ فیبر CPRI به سرعت در حال تبدیل شدن به رابط استاندارد اتصال است.

 

مجموعه کابل های فضای باز CPRI LC کابل FTTA CPRI طراحی ایده آل برای کاربردهای کابل فیبر در فضای باز است.چنین محصولی می تواند الزامات برنامه FTTA (فیبر به آنتن) را برای شرایط محیطی در فضای باز برآورده کند.به خصوص در ایستگاه های پایه 3G، 4G (BBU تا RRU).کابل پچ فیبر CPRI به سرعت در حال تبدیل شدن به رابط استاندارد اتصال است.

اپراتورهای شبکه تلفن همراه در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ملزم به نوسازی زیرساخت های شبکه خود هستند تا بتوانند با رشد مستمر پهنای باند بالا همگام شوند.برای برآورده کردن انتظارات مشترکین، بسیاری از اپراتورهای تلفن همراه از زیرساخت‌های قدیمی «مس به آنتن» به زیرساخت‌های فیبر به آنتن (FTTA) سوئیچ می‌کنند.علاوه بر این، برای افزودن ظرفیت و پوشش خدمات LTE، آنها شبکه‌های سیستم آنتن توزیع شده (DAS) و سلول‌های کوچک را مستقر می‌کنند.سازندگان DAS به طور فزاینده ای از پروتکل CPRI به عنوان رابط بین ایستگاه های پایه و هد پایان های DAS استفاده می کنند.

 

استاندارد Common Public Radio Interface (CPRI) یک رابط بین کنترل تجهیزات رادیویی (REC) و تجهیزات رادیویی (RE) را تعریف می کند.اغلب، پیوندهای CPRI برای انتقال داده‌ها بین سایت‌های سلولی و ایستگاه‌های پایه استفاده می‌شوند. هدف CPRI اجازه جایگزینی یک کابل مسی یا کابل کواکسی بین یک فرستنده رادیویی (نمونه مورد استفاده برای ارتباطات تلفن همراه و معمولاً در یک برج) است. و یک ایستگاه پایه (معمولاً در نزدیکی زمین قرار دارد)، بنابراین اتصال را می توان به یک مکان دورتر و راحت تر انجام داد. این اتصال (اغلب به عنوان شبکه Fronthaul نامیده می شود) می تواند یک فیبر به تاسیساتی باشد که در آن چندین ایستگاه پایه از راه دور وجود دارد. ممکن است سرو شود.این فیبر از ارتباط چند حالته پشتیبانی می کند و از ارتباط تک حالته پشتیبانی نمی کند.انتهای فیبر به دستگاه فرستنده و گیرنده به نام فرستنده گیرنده کوچک فرم فاکتور متصل است.

 

آخرین اخبار شرکت کابل پچ CPRI با کانکتور فیبر نوری ضد آب FTTA در فضای باز برای ایستگاه پایه 5G  0