همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
آداپتور فیبر نوری دوپلکس هیبریدی SC به FC / FC به SC فلز کم ضایعات ورودی
| رابط 1: | FC/UPC |
|---|---|
| جنس آستین: | سرامیک (ZrO2) |
| راه شانل: | سیمپلکس، دوبلکس |
D نوع FC آداپتور فیبر نوری 100٪ تست کم ضایعات ورودی OEM
| تایپ کنید: | FC/UPC، FC/APC، هیبریدی |
|---|---|
| مواد: | پلاستیکی ، فلز |
| جنس آستین: | سرامیک (ZrO2) |
فیبر نوری FC UPC اتصال سریع مونتاژ FTTH FC PC Singlemode بادوام
| نوع رابط: | FC/APC، FCAPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت، 0.9mm، کابل 3.0mm |
| رنگ: | مشکی |
فیبر نوری اتصال دهنده سریع FC Field Assembly SM G657B3 Black قبل از جاسازی شده
| نوع رابط: | FC/APC، FCAPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت، 0.9mm، کابل 3.0mm |
| رنگ: | مشکی |
RoHS FC APC اتصال فیبر نوری سریع ، اتصال سریع مونتاژ SM G765D G657A G657B
| نوع رابط: | FC/APC، FCAPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت، 0.9mm، کابل 3.0mm |
| رنگ: | مشکی |
Plastic Single Mode Fiber Optic Adapter SC/APC SC/UPC PC MM Type For CATV
| تایپ کنید: | SC/APC، SC/UPC |
|---|---|
| مواد: | فلز یا پلاستیک |
| جنس آستین: | سرامیک (ZrO2) |
Duplex SC Fiber Optic Adapters 55dB Return Loss Contains Interconnect Sleeve
| تایپ کنید: | SC/APC، SC/UPC، SC/PC |
|---|---|
| جنس آستین: | سرامیک (ZrO2) |
| راه شانل: | دوتایی |
ST/PC MM Fiber Optical Adapter , ST ST Adapter Fiber Optic Fiber to The Point
| تایپ کنید: | ST/APC، ST/UPC، ST/PC |
|---|---|
| مواد: | فلز یا پلاستیک |
| جنس آستین: | سرامیک (ZrO2) |
LC UPC Bare Fiber Adapter Square LC Fiber Adapter Enables Quick OTDRs
| تایپ کنید: | LC/UPC |
|---|---|
| حالت: | حالت تک، SM |
| IL: | 0.2db |
Optical ST Fiber Adapter Bare Fiber Adaptor Testing Insert Loss Fiber Pigtails
| تایپ کنید: | ST/UPC، ST/APC |
|---|---|
| حالت: | حالت تک، SM |
| IL: | 0.2db |

