همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
فضای ذخیره سازی فیبر نوری ترمینال جعبه IP65 سطح حفاظت آسان نصب و راه اندازی
جزئیات محصول
| مواد | ABS + کامپیوتر | از دست دادن درج | 0.15 دسی بل |
|---|---|---|---|
| ضرر برگشتی | 55 دسی بل | رابط | SC، ST، LC، FC، E2000 و غیره |
| برنامه | فضای باز | ظرفیت | 16 فیبر برای |
| برجسته کردن | جعبه خم شدن نوری,جعبه فیکسچر فیبر |
||
توضیحات محصول
جعبه ترمینال فیبر نوری کم مصرف با سطح حفاظت IP65 نصب آسان
مرور کلی محصول
جعبه توزیع اسپلیتر فیبر نوری ضد آب فضای باز KCO-ODP-16W از حداکثر 16 مشترک در سیستم های شبکه FTTx پشتیبانی می کند. این محفظه مستحکم به عنوان نقطه پایانی برای اتصال کابل فیدر به کابل دراپ عمل می کند و اتصال فیوژن فیبر، تقسیم، توزیع، ذخیره سازی و اتصال کابل را در یک محفظه محافظ ادغام می کند.
ویژگی های کلیدی
- ساخته شده از مواد بادوام ABS+PC برای استحکام و عملکرد سبک وزن
- رتبه ضد آب IP65 برای عملکرد قابل اعتماد در فضای باز
- نصب آسان روی دیوار با کیت های نصب ارائه شده
- نصب آداپتور بدون نیاز به ابزار با اسلات های اختصاصی آداپتور
- فضای از پیش طراحی شده برای افزودن اسپلیترهای نوری
- طراحی دو لایه کم مصرف برای نصب و نگهداری کارآمد
- لایه پایینی اسپلیترها و ذخیره سازی فیبر اضافی را در خود جای می دهد
- لایه بالایی فضایی برای اتصال، اتصال متقاطع و توزیع فیبر فراهم می کند
- واحدهای تثبیت کابل یکپارچه برای ایمن سازی کابل های نوری فضای باز
- سازگار با هر دو گلند کابل و بست کمربندی
- قفل امنیتی برای حفاظت بیشتر گنجانده شده است
روش نصب
تصاویر محصول
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتیگراد تا +45 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | ≤95% (40 درجه سانتیگراد) |
| فشار اتمسفر | 70KPa تا 106KPa |
| مقاومت عایق | ≥2×10⁴MΩ/500v(DC) |
| استحکام دی الکتریک | ≥15KV(DC)/1min، بدون جرقه و بدون قوس پرنده |
| شعاع خمش فیبر | ≥40mm |
عملکرد نوری
| پارامتر | مقدار | ظرفیت |
|---|---|---|
| افت درج | ≤0.2dB | اسپلیتر PLC 1×16، اسپلیتر PLC 2×16 آداپتور SC/LC/FC/ST/E2000 |
| افت بازگشت UPC | ≥50dB | - |
| افت بازگشت APC | ≥60dB | - |
جزئیات محصول
| مورد | KCO-ODP-16W |
|---|---|
| مواد | PC+ABS |
| ابعاد | 292×218×83mm |
| حداکثر ظرفیت | 16 پورت SC |
| اندازه نصب | D154×E82mm |
| وزن | 1.5kg |
| اندازه کارتن خارجی | 68×48×42cm |
| وزن کارتن خارجی | 19kg |
| تعداد کارتن | 12 عدد |
| ظرفیت کانتینر 20GP | 2500 عدد |
| رنگ | سفید یا مشکی |
ابعاد مدل
| مدل | ظرفیت | ابعاد (طول×عرض×ارتفاع) | وزن |
|---|---|---|---|
| KCO-ODP-16W | اسپلیتر PLC 1×16، 16 آداپتور SC اسپلیتر PLC 2×16، 16 آداپتور SC |
292×218×83 میلی متر | 1.5kg |
محصولات توصیه شده

