همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
NSN DLC 90 درجه بند ناف فیبر نوری تک / حالت منفرد CPRI ضد آب LC / UPC
جزئیات محصول
| رابط 1 | LC، SC، MPO | رابط 2 | LC، SC، MPO |
|---|---|---|---|
| هسته | دوبلکس، 2 هسته ای | از دست دادن درج | 0.2db |
| ضرر برگشتی | 55 دسی بل | مواد پوشش کابل | زره پوش، PVC، LSZH |
| برجسته کردن | فیبر نوری کابل خوک,پنبه پچ پنبه ای |
||
توضیحات محصول
NSN DLC 90° سیم پیچ فیبر نوری - واحد/مونو حالت CPRI ضد آب
Nokia NSN DLC 90 درجه حالت تک حالت حالت CPRI FTTA سیم پیچ فیبر نوری با درجه IP67 ضد آب، طراحی شده برای کاربردهای محیط زیست خشن در ارتباطات و محیط های صنعتی.
خلاصه ی محصول
KOCENT OPTEC LIMITED خدمات OEM و ODM را برای راه حل های جامع سیم پیچ فیبر نوری ارائه می دهد ، متخصص در عملیات در فضای باز از جمله ODVA ، NSN ، PDLC ، DLC ، ODC ، RRU ، TPU ، CPRI ،انتخاب کنید، مینی اس سی و OM3 / OM4 سیم پیچ.
ویژگی های کلیدی
- IP67 ضد آب NSN به استاندارد SC / LC / FC / ST / E2000 کابل پیچ فیبر تک حالت دوگانه
- LC زاویه 90 ° کانکتور با نوکیا سازگار آبپوش مهر و موم
- بیش از الزامات ODVA با درجه بندی مهر و موم محیط زیست IP66/67
- سازگاری استاندارد رابط IEC60603-7
- طراحی ضد جرثقیل و مقاوم در برابر آسیب برای محیط های خشن
- ساختارهای محکم در برابر فشار مکانیکی مقاومت می کنند
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| کانکتور | قسمت A: DLC/UPC تک حالت با بوت کردن Nokia NSN قسمت B: ODVA، DLC، SC، ST، FC، MPO/MTP |
| تعداد فیبر | ۲ هسته، ۴ هسته و بیشتر |
| نوع فیبر | SM (G.652D/G.657A) ، MM (OM1/OM2/OM3) |
| مواد ژاکت | LSZH، OFNR، PVC، PE |
| قطر کابل | 4.8mm، 7.0mm |
| از دست دادن ورودی | ≤ 0.3dB (PC/UPC/APC) ، ≤ 0.3dB (UPC) |
| بازده از دست دادن | ≥45dB (PC/UPC) ، ≥55dB (APC) ، ≥35dB (UPC) |
| دمای کار | -14°C تا +85°C |
| دمای ذخیره سازی | -40°C تا +85°C |
درخواست ها
فیبر به آنتن (FTTA):سیستم های ارتباطی تلفن همراه (GSM، UMTS، CDMA2000، TD-SCDMA، WiMAX، LTE) که ایستگاه های پایه را با واحدهای آنتن از راه دور متصل می کنند.
اتوماسیون و کابل کشی صنعتی:بالاترین قابلیت اطمینان و ایمنی عملیاتی با مقاومت مکانیکی و حرارتی در برابر شوک، لرزش و شرایط سوء استفاده تصادفی.
سیستم های نظارتی:اندازه ی کمکی و طراحی محکم برای دوربین های امنیتی، نصب آسان در مناطقی که دسترسی به آنها دشوار است.
نیروی دریایی و کشتی سازی:مقاومت بالای در برابر خوردگی برای محیط های مرطوب و شور با عمر 20+ سال.
پخش:سیستم های کابل کشی متحرک برای نصب موقت در رویدادهای ورزشی، مسابقه و سناریوهای خطر طبیعی.
طراحی بوت NSN
عکس های محصول
خدمات OEM/ODM
نام تجاری سفارشی در کابل ها، کیسه های بسته بندی، برچسب ها و سایر اجزای موجود است. خدمات OEM و ODM ما نیازهای خاص نام تجاری شما را برآورده می کند.
بسته بندی و حمل
بسته بندی استاندارد صادرات با جعبه های کارتن، جعبه های چوبی و پالت های چوبی. گزینه های حمل و نقل شامل اکسپرس بین المللی (UPS، TNT، DHL) ، حمل و نقل هوایی بین المللی و حمل و نقل دریایی است.
محصولات توصیه شده

