همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
فیبر فیبر نوری فیبر جعبه فیبر فیبر نوری FTTH FTTB KCO-ODB-48A 48 هسته
جزئیات محصول
| مواد | نوار فولادی | بندر کابل | 4 پورت کابل |
|---|---|---|---|
| شکافنده | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 | آداپتور | SC ، FC ، LC ، ST ، E2000 |
| برنامه | داخل ساختمان، پایه دیواری، پایه پایه | ظرفیت | 24 هسته |
| برجسته کردن | جعبه خم شدن نوری,جعبه فیکسچر فیبر |
||
توضیحات محصول
جعبه توزیع فیبر نوری دیواری 48 هستهای KCO-ODB-48A
جعبه توزیع فیبر نوری دیواری KCO-ODB-48A برای سیمکشی ترمینال در شبکههای انتقال و ارتباطات فیبر نوری طراحی شده است. این محفظه مستحکم، تثبیت ایمن ترمینالهای کابل فیبر نوری، قابلیت اتصال کابلها و پیگتیلها، و ذخیرهسازی محافظت شده برای فیبرهای باقیمانده را فراهم میکند.
مشخصات فنی
| مقاومت عایقی | > 20000MΩ (ولتاژ تست 500VDC) بین اجزای ترمینال فلزی و زمین |
| استحکام دیالکتریک | ولتاژ 15KV DC برای 1 دقیقه بدون شکست یا قوس |
| دمای عملیاتی | -45℃ تا +80℃ |
| رطوبت نسبی | ≤85% در دمای +30℃ |
مشخصات سریع
| نام محصول | جعبه توزیع فیبر نوری فضای باز 48 هستهای (نوع FDB) |
| شماره قطعه | KCO-ODB-48A |
| ظرفیت | 48 هسته SC/FC/ST، 96 هسته LC |
| تعداد سینی | 2 سینی |
| جنس | نوار فولادی |
| ضخامت | 1.0mm/1.2mm |
| ابعاد | 400 × 400 × 100mm |
| گزینههای رنگ | خاکستری، مشکی (اختیاری) |
ویژگیهای کلیدی
- طراحی فشرده قابل نصب روی دیوار برای سیستمهای ارتباطی با ظرفیت کم
- ساختار دو قسمتی برای اتصالات فیوژن و مدیریت کابل پچ
- راه حل کامل فیوژن و ذخیرهسازی برای کابلهای نوری
- حفاظت قابل اعتماد برای تثبیت، لخت کردن و اتصال زمین کابل
- طراحی محافظت شده برای چیدمان فیبر، شعاع خمش حداقل 40 میلیمتر را تضمین میکند
- حفاظت جامع لوازم جانبی در برابر آسیب فیبر
- صفحه آداپتور جهانی سازگار با کانکتورهای FC، LC، SC، ST، E2000
- طراحی درب دوگانه برای دسترسی آسان به نگهداری
- فضای کم با ساختار منحصر به فرد برای نصب ساده
کاربردها
- توزیع اتصال کابل پیگتیل، ریبون و باندل
- نصب روی دیوار و تیر
- شبکههای FTTH (فیبر به خانه)
- زیرساخت مخابرات
- سیستمهای CATV
تصاویر محصول
شرکت Kocent Optec Limited جعبههای ترمینال با ظرفیتهای مختلف از جمله 4، 8، 12، 36 و 48 پورت را عرضه میکند که مجهز به پیگتیلها و آداپتورهای درجه مخابراتی هستند. برای مشخصات دقیق و الزامات سفارشی با تیم فروش ما تماس بگیرید.
خدمات OEM/ODM
برندینگ سفارشی در محصولات، کیسههای بستهبندی، برچسبها و موارد دیگر موجود است. خدمات OEM و ODM ما آماده پذیرش الزامات خاص شما هستند.
بستهبندی و حمل و نقل
- بستهبندی استاندارد صادراتی با جعبههای مقوایی، جعبههای چوبی یا پالتهای چوبی
- خدمات اکسپرس بینالمللی: UPS، TNT، DHL
- حمل و نقل هوایی بینالمللی: حاملهای CA، AA، EA
- حمل و نقل دریایی برای سفارشات عمده موجود است
محصولات توصیه شده

