همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری، فیبر نوری، فیبر نوری، فیبر نوری
جزئیات محصول
| مدل | KCO-AI7 | برنامه | FTTH |
|---|---|---|---|
| وزن | وزن سبک | بسته بندی | استاندارد صادرات |
| برجسته کردن | فیبر نوری لوازم جانبی,فیبر نوری ابزار و تجهیزات |
||
توضیحات محصول
KCO-AI7/AI8 Splicer فیوژن فیبر نوری
KCO-AI7 / AI8 فیبر نوری فیوژن splicer استفاده از پیشرفته هسته تراز تکنولوژی با تمرکز خودکار و شش موتور کنترل دقیق.اين فيوژن اسپليسر نسل بعدي براي ساخت 100 کيلومتري تخته کاملاً واجد شرایطه، پروژه های FTTH، نظارت بر امنیت و کاربردهای مختلف اتصال کابل فیبر.
مشخصات فنی
| انواع فیبر قابل استفاده | SM (Mode Single) ، MM (Multimode) ، NZDS (Non-Zero Dispersion Shift/G.655) ، EDF (Fiber Erbium-Doped) |
| از دست دادن متوسط | 0.02dB (SM) ، 0.01dB (MM) ، 0.04dB (NZDS) |
| بازده از دست دادن | ≥60dB |
| آزمون تنش | 2.0N (200gf) استاندارد |
| آستین هایی که می توانند با گرما کوچک شوند | 20، 40، 60 میلی متر و لوله های محافظ کوچک |
| برنامه های جوش | 80 روش جوش قابل تعریف توسط کاربر |
| پشتیبانی از زبان | چینی، انگلیسی، کره ای، فرانسوی، روسی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی و بیشتر |
| محیط عملیاتی | دمای -25°C تا +60°C، RH 0-95% (غیر فشرده سازی) ، ارتفاع 0-5000m |
| محیط ذخیره سازی | دمای -40°C تا +80°C، RH 0-95% (غیر منجمد) |
| منبع برق | آداپتور AC: ورودی 85-260V؛ باتری داخلی: 12V، 8Ah (180+ splices per charge) |
| ابعاد و وزن | 140 ((D) × 150 ((W) × 160 ((H) mm / 2.8kg |
ویژگی های برتر
عملکرد بالا
- سیستم کنترل دقیق شش موتور
- تکنولوژی پیشرفته هماهنگی هسته
- چرخه اتصال سریع 6 ثانیه ای
- گرم کردن سریع 15 ثانیه ای
- دارنده فیبر سه در یک بدون جداسازی
- باتری 7800mAh با ظرفیت بالا
- فوکوس اتوماتيک با بزرگ شدن 300 برابر
- 50،000-splice عمر با جایگزینی ماشین رایگان
ساختارهای فلزی پایدار
- سیستم گرمایش اتوماتیک
- نوردهی LED یکپارچه برای عملیات شب
- مکانیسم فشار و حذف آسان باتری
- شامل کیف محافظ
- صفحه نمایش 5 اینچی با وضوح بالا
- قابلیت تراز فیبر همزمان
- نمایش ضایعات در زمان واقعی
- 18 نوآوری تحت حفاظت ثبت اختراع
- تضمین رایگان عمر
مزایای عملکرد
KCO-AI7 / AI8 عملکرد استثنایی در شرایط سخت آزمایشی را ارائه می دهد.جعبه ابزار ماندگار دارای طراحی صندلی منحصر به فرد با بستر عملیاتی ارگونومیک برای افزایش راحتی کاربر استروشنایی قابل تنظیم صفحه نمایش تضمین دید مطلوب در محیط های درخشان نور خورشید، در حالی که طراحی نورپردازی تخصصی کار ساخت و تعمیر شب را تسهیل می کند.
ساخته شده با اجزای اصلی وارداتی و مواد فلزی درجه هوانوردی بدن این فیوژن splicer ترکیب تکنولوژی پیشرفته با جزئیات طراحی ظریف به ارائه قابل اعتماد،تجربه کاربری راحت.
گزینه های بسته بندی
- جعبه کارتن
- پالت چوبی
- بسته بندی سفارشی در دسترس است
روش های حمل و نقل
- اکسپرس بین المللی: TNT، DHL، UPS و غیره
- هواپیمایی بین المللی: CA، AA، EA و غیره
- حمل و نقل دریایی
محصولات توصیه شده

