VFL Visually Fault Locator Pen، 30KM KCO-VFL-08-50 ابزار بازرسی فیبر نوری
محل منبع چين
نام تجاری KCO, Kocent Optec Limited
گواهی ISO9001
شماره مدل KCO-VFL-08
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره
قیمت negotiable
جزئیات بسته بندی کیسه کاغذ، جعبه کارتن
زمان تحویل 2 تا 5 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت T/T، وسترن یونیون، L/C
قابلیت ارائه 200،000 عدد / ماه
جزئیات محصول
P/N KCO-VFL-08 طول آزمایش <30 کیلومتر
توان خروجی 50 میلی وات تست فیبر یک حالت SM، چند حالت MM
وزن 78 گرم اندازه 168mm*27mm
برجسته کردن
فیبر نوری لوازم جانبی
فیبر نوری ابزار و تجهیزات
پیام بگذارید
توضیحات محصول
30 کیلومتر KCO-VFL-08-50 فیبر نوری VFL مکان شناس خطای بصری قلم لیزر قرمز 50mW