همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibre termination box ] همخوانی داشتن 220 محصولات.
48 پورت IP65 با ظرفیت 48 فیبر برای شبکه های FTTH
| مواد: | ABS، ABS+PC، SMC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODP-48G |
| رنگ: | سفید، خاکستری |
جعبه پایانی فیبر نوری ABS + PC با ظرفیت 16 فیبر و جعبه توزیع FTTH در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / خاکستری / سفارشی |
IP65 در فضای باز 16 پورت Fiber Optic Termination Box با ظرفیت 16 فیبر برای برنامه های FTTH
| شماره قطعه: | KCO-0416W |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / خاکستری / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری 16 پورت با عملکرد آسان برای توزیع فیبر در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری 24 هسته ای با مواد ABS PC و 24 پورت برای توزیع FTTH
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24B |
| رنگ: | مشکی |
جعبه پایانی 24 هسته ای IP65 فیبر نوری با 24 پورت برای شبکه FTTH دیوار یا ستون نصب شده
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری 24 هسته ای فضای باز IP65 با 24 پورت برای کابل افت FTTH
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FAT-24W |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
4 پورت 4 جعبه پایانی فیبر نوری داخلی با مواد ABS + PC برای سیستم شبکه FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-04M |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری بیرونی 24 پورت ضد آب IP65 با ظرفیت 120 فیبر اسپلیس برای شبکه های FTTH
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه ترمینال فیبر نوری ضد آب IP65 با ظرفیت 12 فیبر و اسپلیتر PLC 1x8 برای نصب آسان
| شماره قطعه: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |

