همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibre termination box ] همخوانی داشتن 220 محصولات.
جعبه پایان 16 پورت فیبر نوری با ظرفیت تقسیم کننده PLC 1x16 و کانکتور Huawei Mini SC برای شبکه های FTTx
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-NAP-0216S |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
جعبه پایانی فیبر نوری 24 پورت با مواد ABS + PC برای دیوار یا قطب نصب درب IP65
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-ODB-0424X |
| رنگ: | خاکستری، سفید / سیاه / سفارشی |
55 DB بازگشت قطره فیبر نوری ترمینال جعبه / جعبه پایان ترمینال ABS و مواد کامپیوتر
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
فیبر فیبر نوری فیبر جعبه فیبر فیبر نوری FTTH FTTB KCO-ODB-48A 48 هسته
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |
فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نورد جعبه دیجیتال 72/96 قلب
| ماده: | نوار فولادی |
|---|---|
| پورت کابلی: | 4 پورت کابل |
| شکاف: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x12، 1x16، 1x24 |
جعبه پایانه فیبر نوری 16 هسته ای قابل نصب روی دیوار برای FTTH FTTA
| مواد: | ABS + کامپیوتر |
|---|---|
| P/n: | KCO-FDB-0216H-YP |
| کاربرد: | FTTH، FTTA |
4 پورت باکس ترمینال فیبر نوری داخلی با مواد ABS + PC و آداپتورهای SC / FC / ST / E2000 / LC 210x110x30mm
| مواد: | ABS، ABS + PC |
|---|---|
| P/n: | KCO-FTB-04W |
| رنگ: | سفید، خاکستری |
Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Patch Panel Rack Mounted 1U
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
KCO-FTB16D دیوار نصب فیبر نوری ترمینال جعبه 16 پورت برای FTTH با SC / APC آداپتور و Pigtail
| مواد: | نوار فولادی |
|---|---|
| بندر کابل: | 2 پورت کابل |
| شکافنده: | 1x2، 1x4، 1x8، 1x16 |
KCO-DIN-SC-SM-06 فایبر نوری DIN ترمینال قطار جعبه تک حالت SC 6 پورت FTTH GPON
| مواد: | نوار فولادی |
|---|---|
| بندر کابل: | 2 پورت کابل |
| پورت های آداپتور: | 6 بندر |

