همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ ftth fast connector ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
2.0mm 3.0mm FTTX LC /APC سریع فیبر نوری فیبر سریع 55mm 60mm
| تایپ کنید: | FAST LC |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
اتصال سریع فیبر نوری 2.0mm 3.0mm FTTX SC Field Assembly اتصال سریع
| تایپ کنید: | FAST SC |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
SC / UPC فیبر نوری سریع اتصالات اتصالات اتصال 55mm / 60mm
| تایپ کنید: | FAST SC |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
فیبر نوری 55mm FC / UPC فیبر نوری Fast Connector 2.0mm، 3.0mm
| نوع اتصال دهنده: | FC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3mm/2mm |
| رنگ: | مشکی |
اتصال سریع فیبر نوری SC/UPC SM/MM اتصال رشته ای 55mm/60mm
| تایپ کنید: | FAST SC |
|---|---|
| رنگ: | سفید ابی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
اتصال سریع فیبر نوری SC / UPC ، اتصال مونتاژ میدان 0.2dB از دست دادن درج
| تایپ کنید: | FAST SC |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
Green Optics Fiber Fast Connector Single Mode SC / APC Type Easy Assembling
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Home Fiber Optic Fast Connector / Optical LC Fast Connector Quick Assembly
| نوع رابط: | LC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0 فوت، 0.9mm، کابل 3.0mm |
| رنگ: | سبز |
SC Fiber Optic Fast Connector Field Assembly Single Mode Pre Polished
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3.0 میلی متری، کابل ftth |
| رنگ: | آبی |
فیبر نوری اتصال مونتاژ سریع SC / APC راندمان بالا برای کابل های 3.0 میلی متری
| نوع اتصال دهنده: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0mm FTTH، کابل 3.0mm داخلی |
| رنگ: | سبز |

