همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ ftth fast connector ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
Indoor Cable Fiber Optic Fast Connector SC APC FTTH Type Field Installable
| نوع رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 2x3.0mm FTTH، کابل 3.0mm داخلی |
| رنگ: | سبز |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| نوع رابط: | FC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل افت FTTH |
| فیبر: | تک حالت |
ST Singlemode Fiber Optic AFL Fast Connector Straight Through Field Assembly
| نوع رابط: | ST/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل ftth drop، کابل 0.9 ~ 3.0mm |
| فیبر: | تک حالت |
FOFC SC / UPC SC / APC فیبر نوری سریع اتصال FTTH قطره کابل 0.3dB کاهش درج
| P/n: | KCO-FOFC-SCA-N |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.3dB |
ESC250D APC سبز سریع اتصال فیبر نوری اتصالات IL 0.2dB RL 55dB Interferometer Pass
| P/n: | ESC250D/APC |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
0.2dB فیبر نوری سریع اتصالات مونتاژ مخابرات FTTH ESC250D APC 3D پاس
| P/n: | ESC250D/APC |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
فیبر نوری سریع حالت FTTH FTTB FTTO ESC250D کابل 0.9mm سریع
| P/n: | ESC250D/UPC |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| از دست دادن درج: | 0.2db |
کابل قطره فیبر نوری مونتاژ اتصال SC / UPC FC LC SC داخلی
| نوع اتصال دهنده: | FC، LC، SC |
|---|---|
| بسته بندی: | 10 عدد در بسته |
| کابل در دسترس: | کابل قطره، کابل داخلی (شامل 0.9 میلی متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر) |
0.9mm Bare Fiber Optic Fast Connector Quick Assembly for FTTH GPON EPON
| نوع رابط: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز |
فیبر نوری سریع فیبر سریع FTTH SOC Splice بر روی SC / APC G652D G657A
| P/n: | KCO-SOC-SCA |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| از دست دادن درج: | 0.2db |

