همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibr optic cable adapter ] همخوانی داشتن 275 محصولات.
SC / UPC SM Fiber Optic Attenuator , Fixed Optical Attenuator 55dB 65dB
| Connector type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, Adapter |
FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision
| نوع رابط: | FC/APC،FC/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع باک، آداپتور |
Fiber Optic Attenuator Kits
| Connector type: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, adapter |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |
SC UPC APC 12 رنگ PVC فیبر نوری Pigtail تک حالت FTTH فیبر به خانه نوع SC
| رابط: | SC/UPC |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |
LC APC فیبر نوری فیبر نوری تک قطبی فیبر نوری / Fanout LC فیبر نوری
| رابط: | LC/APC |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | LSZH، ... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| رابط: | حالت تک FC/APC |
|---|---|
| هسته: | سیمپلکس یا 1 فیبر (12 رنگ) |
| پوشش: | LSZH |
7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator
| نوع رابط: | LC/PC، LC/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 7DB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
کابل پچ فیبر نوری ST APC تک حالته، دوپلکس، سینگلکس، فیبر به خانه
| رابط 1: | ST/APC |
|---|---|
| رابط 2: | ST/APC، SC، ST، و غیره |
| هسته: | Duplex، Simplex، Fan-out، Break Out |

