همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibr optic cable adapter ] همخوانی داشتن 275 محصولات.
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
E2000 مقاوم در برابر جوندگان به SC سیمپلکس کابل های پیچ فیبر نوری زرهی
| رابط 1: | E2000 |
|---|---|
| رابط 2: | چیز |
| هسته: | شبیه سیم پیچ |
Multi Mode LC to LC 6 Cores Armored Fiber Optic Patch Cord Insertion Loss 0.2dB 3.0 mm Diameter
| رابط 1: | LC |
|---|---|
| رابط 2: | LC |
| هسته: | 6 هسته |
کابل پچ فیبر نوری حالت شرطی / کابل پچ فیبر نوری FC به LC مالتیمود دوبلکس
| رابط 1: | اف سی دوبلکس |
|---|---|
| رابط 2: | ST دوبلکس |
| هسته: | 2 فیبر یا دوبلکس |
کابل پچ فیبر نوری FC/APC به FC/APC تک حالته سیمپلکس / کابل پچ فیبر نوری حالتدهی
| رابط 1: | FC/APC |
|---|---|
| رابط 2: | FC/APC |
| هسته: | 1 الیاف یا سیمپلکس |
SC MM OM3 فايبر نوري اتصال دهنده Pigtail پیچ Cord Fanout 50/125 3m نوع SC
| رابط: | چیز |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، ... |
12 رشته فیبر نوری MM LC Pigtail، فیبر نوری Pigtail چند حالته شبکه محلی
| رابط: | LC/APC |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | LSZH، ... |
کابل پچ فیبر نوری E2K چند حالته OM2 OM3 OM4، پیگتیل 0.9 میلیمتر، 2.0 میلیمتر، 3.0 میلیمتر
| رابط: | چند حالته E2000 |
|---|---|
| هسته: | سیمپلکس یا سفارشی |
| پوشش: | LSZH |
FTTH Drop Cable Fiber Optic Splice Closure For 1x8 Splitter KCO-GJS08 3 inlet 3 outlet
| Type: | Inline type |
|---|---|
| Cable ports: | 3 in 3 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |

