همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibr optic cable adapter ] همخوانی داشتن 275 محصولات.
کابل پچ فیبر نوری زرهی ضد جوندگان تک حالته، ST به LC کابل پچ فیبر زرهی
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
|---|---|
| رابط 1: | سد |
| Cable diameter: | 3mm、2mm |
کابل پچ فیبر نوری زرهی FC به FC SM سیمپلکس 12 هسته ای برای FTTH LAN
| رابط 1: | FC/APC |
|---|---|
| رابط 2: | FC/APC |
| هسته: | فیبر 12 هسته ای |
سیم پیچ فیبر نوری MTRJ، کابل پیچ فیبر نوری چند حالت MT-RJ
| رابط 1: | MTRJ |
|---|---|
| رابط 2: | MTRJ، SC، ST، و غیره |
| هسته: | دوتایی |
FTTH بیرونی SC APC سیم پیچ فیبر نوری با کابل قطر 3.5mm PE سیاه
| رابط 1: | ST/APC |
|---|---|
| رابط 2: | ST/APC، SC، ST، و غیره |
| هسته: | Duplex، Simplex، Fan-out، Break Out |
ST/UPC فیبر نوری تک حالته 9/125 fanout pigtails 8 رشتهای 12 تار 1.5 متری
| رابط: | ST/UPC |
|---|---|
| هسته: | 8 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، زره پوش، سفارشی |
SC / APC to RF Analog signal 1550nm Fiber Optic Adapter CATV FTTH receiver optical node
| Optical port: | SC/APC |
|---|---|
| Digital port: | RF |
| Length wave: | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
Fibers Optical MPO Attenuator 8core 12core 16core 24core 36core زن به مرد برای مرکز داده
| نوع کانکتور: | MPO |
|---|---|
| دامنه کاهش وزن: | 1dB ~ 30dB |
| نوع آنتن دهنده: | نوع نر تا زن |
شرط حالت کابل پچ فیبر نوری SC به LC کابل های پچ فیبر MM SM
| رابط 1: | دوپلکس |
|---|---|
| رابط 2: | دوبلکس ال سی |
| هسته: | 2 فیبر یا دوبلکس |
ST multimode OM2 multifibers fanout fiber optic pigtails 12 cores fibers 3m
| رابط: | سد |
|---|---|
| هسته: | 12 هسته |
| پوشش: | PVC، LSZH، زره پوش، سفارشی |
تضعیفکننده فیبر نوری قابل تنظیم 0dB تا 30dB ST FC LC SC
| نوع رابط: | ST/UPC، ST/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تنظیم |

