همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fibr optic cable adapter ] همخوانی داشتن 275 محصولات.
ایستگاه مخابراتی FTTA CPRI DLC محافظت زرهی
| پوشش کابل: | LSZH، PE |
|---|---|
| رنگ کابل: | مشکی |
| طول کابل: | 1 متر، 50 متر، 100 متر یا سفارشی |
ST UPC Single Mode Fiber Optic Attenuator 1dB - 30dB For Local Area Networks
| نوع رابط: | ST/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع باک، آداپتور |
LC UPC Simplex Fiber Optic Cable 0.9mm PVC Cover , Fibre Optic Patch Cable
| رابط: | LC/UPC |
|---|---|
| هسته: | سیمپلکس یا 1 فیبر |
| پوشش: | پی وی سی |
PP ABS + PC انفجار نوری فیبر نوری اتصالات جعبه محفظه / جعبه اتصال
| درجه: | نوع درونی |
|---|---|
| پورت های کابل: | 2 در 2 خارج |
| قطر کابل: | 8.0 تا 22.0 میلیمتر |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| نوع رابط: | LC/UPC ، LC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع باک، آداپتور |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Grinding Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
Square Pressure UPC APC PC Fiber Optic Grinding Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB خفیف کننده فیبر نوری SC APC Connector
| نوع رابط: | SC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع آداپتور، نوع نر به ماده |
تضعیف کننده فیبر نوری مرد به زن / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB تضعیف کننده فیبر نوری
| نوع رابط: | LC/PC، LC/UPC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
Optical Bare Fibre Adaptor / SMA 905 Adapter 0.2dB Repeat Ability ISO9001
| Type: | SMA |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |

