همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ plastic optical fiber connectors ] همخوانی داشتن 310 محصولات.
0dB تا 30dB کانکتور خفیف کننده فیبر نوری FC از مرد به زن
| نوع رابط: | FC/APC |
|---|---|
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
| جنس بدنه: | پلاستیکی ، فلز |
یک حالت 0dB اتصال دهنده فیبر نوری SC/UPC مرد به زن SC/APC
| نوع کانکتور: | SC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تیپ نر به ماده |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
Plastic Optical Fiber Identifier , Fiber Optic Cable Identifier KCO - OFI400 With VFL
| مدل: | KCO-OFI400 |
|---|---|
| کابل: | 250 میلی متر، 900 متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر |
| موج طولی: | 800 تا 1700 نانومتر |
KCO-J106M-144 گنبد عمودی 5 پورت FTTH 12 24 36 48 96 FOSC Fiber Optical Splice Box جعبه بسته بندی فیبر نوری
| نوع: | نوع خطی، نوع افقی |
|---|---|
| پورت کابل ورودی: | 5 پورت (1in 4out) |
| قطر کابل: | 8.0 تا 18.0 میلی متر |
SC APC در فضای باز IP65 4 هسته جعبه انتهای فیبر نوری جعبه توزیع CTO
| مواد: | ABS |
|---|---|
| P/N: | KCO-FDB-04-MK |
| رنگ: | خاکستری |
RoHS FC APC اتصال فیبر نوری سریع ، اتصال سریع مونتاژ SM G765D G657A G657B
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
فیبر نوری تک حالته اتصال سریع FTTA FTTB FTTO سیاه برای کابل قطره FTTH
| نوع کانکتور: | FC / APC ، FCAPC |
|---|---|
| کابل موجود است: | کابل 2 3.0 فوت ، 0.9 میلی متر ، کابل 3.0 میلی متر |
| رنگ: | سیاه |
Green Optics Fiber Fast Connector Single Mode SC / APC Type Easy Assembling
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
SC / UPC Fiber Optic Fast Connector
| Connector type: | SC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 3.0mm cable, ftth cable |
| Color: | blue |

