همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ plastic optical fiber connectors ] همخوانی داشتن 310 محصولات.
آداپتور فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری DIN - FC فیبر نوری 0.2dB است
| درجه: | DIN-FC |
|---|---|
| ماده: | متالیک |
| راه شانل: | ساده، ترکیبی |
Outdoor 12 Ports FTTH GPON FTTB Optical Fiber Distribution Box KCO-FDB-12D
| مواد: | ABS + کامپیوتر |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
MPO / APC نوری فیبر نوری 3DB مسکن زرد نخبگان از دست دادن ضعیف درج
| نوع کانکتور: | MPO |
|---|---|
| دامنه کاهش وزن: | 1dB ~ 30dB |
| نوع آنتن دهنده: | نوع نر تا زن |
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| تایپ کنید: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| فیبر: | 9/125 UM SMF-28E یا مشتری تعیین کنید |
Optical Fiber Splitter 2X8 / Fiber Optic Splitter Loss Fiber To The Home Type
| Type: | 2x48 |
|---|---|
| رابط: | SC/APC، LC/APC |
| فیبر: | 9/125 UM SMF-28E یا مشتری تعیین کنید |
Fixed FTTH LC UPC Fiber Optic Attenuator 5dB Plug Type Male To Female
| نوع رابط: | LC/UPC، LC/APC، LC/PC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | نوع ثابت، نوع آداپتور، نوع نر به زن |
2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment
| نوع رابط: | LC/APC |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1~30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تیپ نر به ماده |
E2K هیبرید مرد به زن Fiber Optic Attenuator E 2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB آسان برای کار
| نوع کانکتور: | E2000 |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تیپ نر به ماده |
96fo 4 پورت عمودی IP65 فیبر نوری کابل Splicing محفظه جعبه KCO-V13-96-ZG
| نوع: | نوع گنبد، نوع عمودی |
|---|---|
| پورت های کابل: | از هر 3 نفر 1 نفر خارج شده |
| قطر کابل: | 6.0 تا 18.0 میلی متر |
12 پورت 19 اینچ رف نصب فیبر نوری پیچ پانل با کشو کشویی 485x300x1U طراحی
| رابط 1: | SC Simplex |
|---|---|
| رابط 2: | دوبلکس ال سی |
| اندازه: | 485*300*1U |

