همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ plastic optical fiber connectors ] همخوانی داشتن 310 محصولات.
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
فیکسچر پولیش نوری SS316 Jig 48 Positions Patch Cord LC PC
| نام: | فیبر نوری فیکسچر پولیش |
|---|---|
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
| مقطع تحصیلی: | 0.3dB، 3D |
36 اتصالات فیبر نوری تجهیزات پرداخت فیبر نوری
| P / N: | KCO-4JIG-FCU-36 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3 dB ، 3D |
| دامنه پرداخت: | اتصال SC / UPC |
24 موقعیت 48 اتصال دهنده LC APC فیبر نوری فیکسچر پولیش
| P/N: | KCO-4JIG-LCA-48 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | کانکتور LC/APC |
فیکس نوری 316 SC کانکتور فیبر نوری
| P / N: | KCO-4JIG-SCU-24 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3 dB ، 3D |
| دامنه پرداخت: | اتصال SC |
ابزارهای سنگ زنی فیبر نوری 24 اتصالات پولیش ST اتصال دهنده ST
| P / N: | KCO-4JIG-STU-24 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 0.3 dB ، 3D |
| دامنه پرداخت: | اتصال SC |
127mm Silica Gel Fiber Optic Polishing Pad with 0.3dB Grade and 3D Polishing for Precision Grinding
| P/n: | KCO-PAD-JP-70 |
|---|---|
| درجه: | 0.3dB، 3D |
| محدوده پولیش: | اتصال دهنده فیبر نوری |
SC FC ST LC E2000 Fiber Optic Tools FOC Fiber Optic Cleaning Pen Metal
| Material: | plastic, Metal |
|---|---|
| Include: | dusty free paper |
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
Fiber Optic Tools Cleaning Pen
| Material: | plastic |
|---|---|
| Include: | dusty free paper |
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |

