همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ plastic optical fiber connectors ] همخوانی داشتن 310 محصولات.
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه ، آبی |
| کاربرد: | FTTH، عملیات CATV |
یکپارچه فیبر اتوماتیک یکپارچه دوتایی خودکار شاتر LC / APC LC / UPC بدون فلنج
| تایپ کنید: | LC / APC |
|---|---|
| ماده: | پلاستیک |
| راه شانل: | دوبلکس، 2 هسته |
0.9mm Bare Fiber Optic Fast Connector Quick Assembly for FTTH GPON EPON
| نوع رابط: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز |
کمپکت آداپتور فیبر نوری SC / APC با Simplex Cap Dust Cap
| تایپ کنید: | SC / APC |
|---|---|
| ماده: | پلاستیک |
| آستین مواد: | سرامیک (ZrO2) |
خفیف کننده فیبر نوری زنانه به زنانه E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB
| نوع کانکتور: | E2000 |
|---|---|
| محدوده تضعیف کننده: | 1dB ~ 30dB |
| نوع تضعیف کننده: | تیپ نر به ماده |
0.9mm کابل فیبر نوری اتصال سریع میدان نصب SC / APC
| نوع اتصال دهنده: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز ، سیاه |
فیبر نوری 55mm FC / UPC فیبر نوری Fast Connector 2.0mm، 3.0mm
| نوع اتصال دهنده: | FC/UPC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | کابل 3mm/2mm |
| رنگ: | مشکی |
SC/APC Fiber Optic Fast Connector for 0.9mm Cable with Low Insertion Loss 0.2dB and High Return Loss 50dB
| نوع اتصال دهنده: | SC/APC |
|---|---|
| کابل در دسترس: | 0.9mm کابل |
| رنگ: | سبز ، سیاه |
55dB ODF Metal FTTH Distribution Box / Optical Fiber Termination Box 24 Fibers
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |

