خانه

KOCENT OPTEC LIMITED

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

KOCENT OPTEC LIMITED

1 2 3 4 5 6 7 8 9
KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : KCO, KOCENT OPTEC LIMITED
تعداد کارمندان : 20~250
فروش سالانه : 4000000-5000000
سال تاسیس : 2007
صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 0

KOCENT OPTEC محدود شما را به آینده متصل کنید.

 

KOCENT OPTEC محدودیک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که بر روی سری محصولات فیبر نوری منفعل و فعال تمرکز دارد.ما در سال 2007 تاسیس شده و بیش از 10 سال تجربه در تولید لوازم جانبی فیبر نوری داریم.با داشتن تیم تحقیق و توسعه قوی و روند کیفیت نزدیک ، اعتماد بیشتر و بیشتری از مشتری قدیمی و جدید خود کسب می کنیم.آنها مایلند اجازه دهند که ما شریک دراز مدت آنها شویم.

 

KOCENT OPTEC محدودبهترین محصول مزیت محصول فیبرنوری نوری مانند کابل فیبر نوری (کابل داخلی ، کابل در فضای باز ، کابل فیبر نوری تاکتیکی) ، تقسیم PLC ، کابل پچ فیبر نوری / پیگتیل ، آداپتور فیبر نوری ، اتصال مونتاژ فیبر نوری قسمت اتصال را با فرول و بدون فرول تأمین کنید) ، آستین محافظ فیبر نوری (کالاهای بزرگ ، همیشه آماده تحویل در هر زمان) ، بسته شدن اتصالات فیبر نوری ، جعبه ترمینال فیبر نوری ، قاب توزیع فیبر نوری و غیره با توسعه شرکت تجاری ما در حال راهپیمایی به سمت تحقیق و فروش محصولات فیبر فعال هستیم.مبدل فیبر نوری رسانه و ماژول فیبر نوری SFP XFP اولین قدم ما برای انجام محصولات فیبر نوری فعال است.

 

در گذشته ، محصولات ما به آمریکا ، کانادا ، روسیه ، بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای آسیایی فروخته می شد.در حال حاضر ، محصولات ما به کشورهای آمریکای جنوبی ، آفریقا و خاورمیانه نیز صادر می شود.اگر می خواهید اطلاعات خوبی در مورد محصولات فیبر نوری برای گسترش بازار محلی خود به دست آورید ، بسیار خوب است که با ما تماس بگیرید.

 

KOCENT OPTEC محدود بیش از 10 سال تجربه در زمینه تولید محصولات غیرفعال فیبر نوری دارد.

 

فروشگاه کار اتصال سریع:

همه ما از راه اتصال سریع اتصال 10pcs / تاول جعبه ، سپس 100pcs / جعبه هدیه کوچک ، و سپس 1000pcs یا 2000pcs / جعبه کارتن بزرگ است.100٪ قبل از حمل با IL کمتر از 0.3dB تست شده است.

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 1

 

کارگاه سیم پچ:

Kocent Optec محدود خدمات OEM برای انواع فیبر نوری پچ سیم.ما تجربه غنی در تولید سیم پچ فیبر نوری ، ویژه در کابل پچ قطره ftth ، کابل پچ در فضای باز ارتش ، کابل پچ MPO ، کابل پچ زره پوش و نوع مشترک کابل پچ فیبر نوری داریم.تمام کابل پچ قبل از حمل 100٪ با IL کمتر از 0.2dB تست شده و همچنین می تواند تست سه بعدی را پشت سر بگذارد.

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 2

 

فروشگاه کار تقسیم فیبر نوری:

تقسیم فیبر نوری یکی از محصولات برتر ماست.با بیش از 5 سال تجربه در تولید تقسیم فیبر نوری ، ما فقط کیفیت خوب و درجه مخابراتی تقسیم کننده فیبر نوری را حمل می کنیم.

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 3

 

فروشگاه کار کابل فیبر نوری:

ما می توانیم کابل افتادگی ، کابل داخلی و کابل فضای باز را نیز تأمین کنیم.با استفاده از دستگاه جدید با تکنولوژی پیشرفته ، ما قول می دهیم همه کابل ها قبل از آزمایش حمل و نقل و رسیدن به درخواست درجه مخابرات.

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 4

 

آداپتور فیبر نوری ، کارگاه محفظه اتصال

قدیمی ترین تولیدات ما محفظه فیبر نوری و آداپتور فیبر نوری است.تمام قسمتهای مسکن می توانند به RoHS سازگار برسند و درخواست درجه مخابراتی را برآورده می کنند.

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 5

 

خانه انبار بزرگ:

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 6

 

شریک حمل و نقل قوی:

با داشتن شریک حمل و نقل قوی ، به مشتری خود کمک می کنیم تا هزینه حمل و نقل بیشتری را پس انداز کند.مشتری می تواند ارسال را با اکسپرس داخلی ، هوایی و دریایی انتخاب کند.

چین KOCENT OPTEC LIMITED نمایه شرکت 7

اطلاعات تماس
KOCENT OPTEC LIMITED

تماس با شخص: Mrs. Mary Linh

تلفن: 86-18664578169

فکس: 86-755-61119991

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)