خانه اخبار

اخبار شرکت

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چین آخرین اخبار در مورد حمل دریایی

حمل دریایی

[2020-10-30 11:20:23]
چین آخرین اخبار در مورد کابل FTTH Drop چیست؟

کابل FTTH Drop چیست؟

[2020-10-26 16:32:19]
کابل FTTH Drop چیست؟ http://www.passivefiberoptic.com/supplier-166722-optical-fiber-cable کابل های افت FTTH ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، در انتهای مشترک قرار دارند تا ترمینال کابل توزیع را به محل مشترک متصل کنند.آنها معمولاً کابلهایی با قطر کم و تعداد الیاف کم با طول دهانه پشتیبانی نشده محدود هستند ک... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد مقایسه بین PLC Splitter و FBT Splitter

مقایسه بین PLC Splitter و FBT Splitter

[2020-10-26 16:18:02]
http://www.passivefiberoptic.com/supplier-166711-fiber-optic-splitter تقسیم کننده های نوری یکی از مهمترین اجزای منفعل در اتصالات فیبر نوری هستند.و دستگاه های پشت سرهم فیبر نوری هستند که می توانند چندین ورودی و چندین خروجی داشته باشند. معمولاً 1 * N نشان می دهد و 2 * N نشان می دهد. اصل کار تقسیم نوری ... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد فیبر نوری 50/125 OM5

فیبر نوری 50/125 OM5

[2018-12-11 18:17:35]
OM5 - اولین فیبر چند منظوره برای تلفیق طول موج است تا کنون، الیاف چند منظوره تنها در یک گروه باریک در 850 یا 1300 نانومتر عمل می کنند. نوع جدید فیبر OM5 با خواص انتقال عالی در یک باند 100 نانومتر برای برآورده شدن نیاز سریع به پهنای باند بیشتر و بیشتر توسعه داده شده است: چهار طول موج را می توان به طو... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد OM4 در مقابل OM5: تفاوت چیست؟

OM4 در مقابل OM5: تفاوت چیست؟

[2018-12-11 18:13:35]
OM4 در مقابل OM5: تفاوت چیست؟ به عنوان تقاضا برای پهنای باند، رسانه های جدید انتقال باید برای مطابقت با الزامات کاربران توسعه داده شود. آخرین رسانه انتقال نوری OM5 فیبر نامیده می شود. برای کمک به استفاده از این فیبر پیشرفته به بزرگترین مزیت آن، این مقاله مبنای فیبر OM5 را توصیف می کند و تفاوت های کل... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد Outdoor fiber optic cable orders are shipping already. Contact with us to get best price

Outdoor fiber optic cable orders are shipping already. Contact with us to get best price

[2017-10-25 12:46:40]
This month of 3 weeks, we have had finish 2 fiber optic cable order, they are GYXTC8S order 40km and GYXTW order 200km. If you want to get good quality cable with low cost, please contact with us to get best service and price. GYXTW cable with packing 1km/ rool. OEM with customer company name on ... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد FTTA - Fiber To The Antenna

FTTA - Fiber To The Antenna

[2017-09-22 14:15:54]
FTTA - Fiber To The Antenna PDLC ODVA FIBER OPTIC PATCH CORD FOR FTTA: http://www.passivefiberoptic.com/sale-8760021-odlc-pdlc-outdoor-fiber-optic-patch-cord-assemblies-for-ftta-man-wan.html Today's users of mobile devices depend on wireless connections for their voice, data and even video ... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد 30 sets of 576 cores fiber optic distribution frame full load with FC/UPC adapter was shipping yesterday.

30 sets of 576 cores fiber optic distribution frame full load with FC/UPC adapter was shipping yesterday.

[2017-09-09 09:28:49]
Yesterday, we did load 30 sets of 576 cores fiber optic distribution frame to China Ningbo sea port, the goods is on board to coming to French. We did finish to produce and test this order within 15 working days. If you want to get best price, best service with quickest delivery time, please contact ... ادامه مطلب
چین آخرین اخبار در مورد Little Knowledge about Cleaning Fiber Optic Connector

Little Knowledge about Cleaning Fiber Optic Connector

[2017-09-05 11:47:49]
I. Why don't use cotton with alcohol to clean the fiber optic? The cleaning requirements of fiber optic connectors are much higher than that of camera lens. The fiber of cotton or the lens paper is coarse, and it is easy to cause the abrasion of fiber optic connectors. Foreign manufacturers did not ... ادامه مطلب
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|