خانه محصولات

Fiber Optic Attenuator

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

Fiber Optic Attenuator

(22)
چین استنباط کننده فیبر نوری ماده تا زنان ، E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB با دقت بالا کارخانه

استنباط کننده فیبر نوری ماده تا زنان ، E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB با دقت بالا

آداپتور Attenuator 3DB 5dB 8dB Adtenuator E2K APC UPC / E 2000 توضیحات: - E2000 یکی از معدود اتصال دهنده های فیبر نوری است که دارای یک کرکره بهاری است که بطور کامل از فروس و گرد و غبار و محافظت می کند. - E2000 ... ادامه مطلب
2019-12-02 18:23:57
چین پلاگین Attenuator E2K UPC Fibra Optica در ماده ثابت برای ساخت E 2000 3dB 5dB کارخانه

پلاگین Attenuator E2K UPC Fibra Optica در ماده ثابت برای ساخت E 2000 3dB 5dB

زن برای ساخت E 2000 3dB 5dB Attenuator / E2K UPC Fibra Optica Attenuator / Plug-in Attenuator ثابت توضیحات: - ما انواع ضعف فیبر ، از جمله LC ، SC و ST ، FC ، MU ، MPO ، E2000 و متغیرهای ضعیف فیبر نوری را تأمین ... ادامه مطلب
2019-12-02 18:23:57
چین نرم کننده فیبر نوری مردانه به زن E2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB آسان برای کار کارخانه

نرم کننده فیبر نوری مردانه به زن E2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB آسان برای کار

آنتی بادی E 2000 APC / E2K UPC نر و ماده ناتوان کننده فیبر نوری 1dB 3DB 5dB 7dB 10dB معرفی: - از میکروکنترلرهای فیبر نوری در پیوندهای فیبر نوری استفاده می شود تا قدرت نوری را در سطح معینی کاهش دهد. - ما انواع ض... ادامه مطلب
2019-12-02 18:23:57
چین استنباط پلاستیک فیبر نوری متغیر E2K UPC مرد تا زن 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB کارخانه

استنباط پلاستیک فیبر نوری متغیر E2K UPC مرد تا زن 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB

آنتی بادی E 2000 APC / E2K UPC نر و ماده ناتوان کننده فیبر نوری 1dB 3DB 5dB 7dB 10dB معرفی: - ضعیف کننده فیبر نوری E2000 شامل حالت ضعف فیبر نوری زنانه به زن E2000 از 1dB تا 30dB - برای کاستن از قدرت سیگنال در ی... ادامه مطلب
2019-12-02 18:23:57
چین 2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment کارخانه

2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment

2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment Quick detail: - Model Number: Fixed type LC/APC - Mode: Single mode - Model Name: Male to female - Material: Plastic - Dusty cap ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین 7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator کارخانه

7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator

7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator Quick detail: - Model Number: Fixed type LC/UPC - Mode: Single mode - Model Name: Male to female - Material: Plastic - Dusty cap color: ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین 1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard کارخانه

1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard

1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard Fiber optic attenuator descriptions: Fiber optic attenuator is a device used to reduce the power level of an optical signal, either ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap کارخانه

Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap

Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap Quick detail: - Model Number: LC/UPC - Mode: Single mode - Model Name: Male to female - Material: Plastic - Dusty cap ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision کارخانه

FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision

FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision Specifications: Return Loss UPC >55dB APC >65dB Attenuation Accuracy 1 ~ 7 dB ±0.5dB 8 ~ 12 dB ±0.7dB 13 ~ 17 dB ±1.0dB 18 ~ 25 dB ±1.3dB ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB کارخانه

LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB

LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB Fiber optic attenuator descriptions: Fiber optic attenuator is a device used to reduce the power level of an optical signal, either ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|