خانه محصولات

SFP Fiber Optic Transceiver

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

SFP Fiber Optic Transceiver

(20)
چین Network SC SFP Fiber Optic Transceiver 10GB Bi Directional MM Compatible XENPAK-10GB-SR کارخانه

Network SC SFP Fiber Optic Transceiver 10GB Bi Directional MM Compatible XENPAK-10GB-SR

Network SC SFP Fiber Optic Transceiver 10GB Bi Directional MM Compatible XENPAK-10GB-SR Product informations: P/N AXE85-192-M3 P/N KCO Product type XENPAK Product type 10.3Gb/s Wave length 850nm Wave length ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Fiber Optic SFP Transceiver Module SC Duplex Single Mode Compatible XENPAK-10GB-LR کارخانه

Fiber Optic SFP Transceiver Module SC Duplex Single Mode Compatible XENPAK-10GB-LR

Fiber Optic SFP Transceiver Module SC Duplex Single Mode Compatible XENPAK-10GB-LR Product informations: P/N AXE13-192-10 P/N KCO Product type XENPAK Product type 10.3Gb/s Wave length 1310nm Wave length 10Km ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Compatible XENPAK-10GB-ER SFP Optical Module / 10Gbase T SFP Module Coppe کارخانه

Compatible XENPAK-10GB-ER SFP Optical Module / 10Gbase T SFP Module Coppe

Compatible XENPAK-10GB-ER SFP Optical Module / 10Gbase T SFP Module Coppe Product informations: P/N AXE15-192-40 P/N KCO Product type XENPAK Product type 10.3Gb/s Wave length 1550nm Wave length 40Km Optical ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Multimode SFP Fiber Optic Transceiver Compatible H3C CISCO X2-10GB-SR کارخانه

Multimode SFP Fiber Optic Transceiver Compatible H3C CISCO X2-10GB-SR

Multimode SFP Fiber Optic Transceiver Compatible H3C CISCO X2-10GB-SR Product informations: P/N AX285-192-M3 P/N KCO Product type X2 Product type 10.3Gb/s Wave length 850nm Wave length 300m Optical port SC ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین 10 GigaByte SFP Fiber Optic Transceiver Compatible HUAWEI X2-10GB-ER کارخانه

10 GigaByte SFP Fiber Optic Transceiver Compatible HUAWEI X2-10GB-ER

10 GigaByte SFP Fiber Optic Transceiver Compatible HUAWEI X2-10GB-ER Product informations: P/N AX215-192-40 P/N KCO Product type X2 Product type 10.3Gb/s Wave length 1550nm Wave length 40km Optical port SC ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Compatible X2-10GB-LR SC SFP Optical Transceiver , Optical Fiber Transceiver 1310nm کارخانه

Compatible X2-10GB-LR SC SFP Optical Transceiver , Optical Fiber Transceiver 1310nm

Compatible X2-10GB-LR SC SFP Optical Transceiver , Optical Fiber Transceiver 1310nm Product informations: P/N AX213-192-10 Brand KCO Product type X2 Speed 10.3Gb/s Wave length 1310nm Longest transfer distance ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین RJ45 Copper SFP Fiber Optic Transceiver 1.25G 1000BASE-T For CAT6 CAT7 کارخانه

RJ45 Copper SFP Fiber Optic Transceiver 1.25G 1000BASE-T For CAT6 CAT7

RJ45 Copper SFP Fiber Optic Transceiver 1.25G 1000BASE-T For CAT6 CAT7 Product informations: SFP 1.25G ethernet port 1000BASE-T (Copper, 100m, RJ45) P/N ASF-GE-T Speed 1.25Gbps Product type SFP Longest transfer ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Ethernet SFP Fiber Optic Transceiver Internet , Bidirectional Fiber Optic Transceiver کارخانه

Ethernet SFP Fiber Optic Transceiver Internet , Bidirectional Fiber Optic Transceiver

Ethernet SFP Fiber Optic Transceiver Internet , Bidirectional Fiber Optic Transceiver Product informations: SFP+ 10G ethernet port 10000BASE-T (Copper, 30m, RJ45) P/N 10000BASE-T Brand KCO Product type SFP+ ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین 10Gbps SFP Fiber Optic Transceiver 850nm Multimode LC Duplex Port کارخانه

10Gbps SFP Fiber Optic Transceiver 850nm Multimode LC Duplex Port

10Gbps SFP Fiber Optic Transceiver 850nm Multimode LC Duplex Port Product informations: P/N AXS85-192-M3 Brand KCO Product type SFP+ Speed 10.3Gbps Wave length 850nm Longest transfer distance 300m Optical port ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
چین Bidirectional SFP Fiber Optic Transceiver Module 10 Gigabit Single Mode کارخانه

Bidirectional SFP Fiber Optic Transceiver Module 10 Gigabit Single Mode

Bidirectional SFP Fiber Optic Transceiver Module 10 Gigabit Single Mode Product informations: P/N AXS13-192-10 Brand KCO Product type SFP+ Speed 10.3Gbps Wave length 1310nm Longest transfer distance 10KM ... ادامه مطلب
2017-09-25 14:48:15
Page 1 of 2|< 1 2 >|