خانه محصولات

Fiber Optic Adapter

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

Fiber Optic Adapter

(67)
چین آداپتور فیبر نوری FC / UPC پلاستیک D نوع کوچک مواد پلاستیکی SM MM Simplex 1 Chanel کارخانه

آداپتور فیبر نوری FC / UPC پلاستیک D نوع کوچک مواد پلاستیکی SM MM Simplex 1 Chanel

آداپتور فیبر نوری FC کوچک D نوع FC / UPC آداپتور نوری FC / APC فیبر کوپلر SM MM شرح: - اتصالات و آداپتورهای FC از محصولات قدیمی محسوب می شوند و در سراسر جهان مورد استفاده گسترده قرار می گیرند. - این اتصالات از ... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:24
چین آداپتور فیبر نوری چند بژ بژ اتوماتیک کرکره کرکره ای OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 کارخانه

آداپتور فیبر نوری چند بژ بژ اتوماتیک کرکره کرکره ای OM1 OM2 OM3 OM4 OM5

آداپتور خاموش کننده SC UPC Simplex / آداپتور SC آبی / آداپتور Fibra Optica شرح: - از آداپتور فیبر نوری برای اتصال بین دو کابل پچ ، یا یک کابل پچ و یک رنگدانه استفاده کنید. - در حالت Single (APC و UPC) و ... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:23
چین آداپتور شبکه فیبر نوری SC UPC Simplex بسته شده بدون مواد پلاستیکی فلنج کارخانه

آداپتور شبکه فیبر نوری SC UPC Simplex بسته شده بدون مواد پلاستیکی فلنج

آداپتور خاموش کننده SC UPC Simplex / آداپتور SC آبی / آداپتور Fibra Optica شرح: - از آداپتور فیبر نوری برای اتصال بین دو کابل پچ ، یا یک کابل پچ و یک رنگدانه استفاده کنید. - در حالت Single (APC و UPC) و ... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:23
چین آداپتور شبکه فیبر نوری Auto Shut SCA 4 هسته SC APC Green Color 1 Chanel Way کارخانه

آداپتور شبکه فیبر نوری Auto Shut SCA 4 هسته SC APC Green Color 1 Chanel Way

آداپتور فیبر نوری رنگی سبز AP APC / آداپتور خاموش خودکار SCA / آداپتور فیبر غیر فلنج شرح: - ما طیف گسترده ای از آستین های جفت کننده و آداپتورهای هیبریدی ، از جمله آداپتور فیبر نوری هیبریدی ویژه زن و مرد را تهیه ... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:23
چین فیبر نوری غیر فلنج به اترنت آداپتور Singlemode پلاستیک با درب گرد و غبار کارخانه

فیبر نوری غیر فلنج به اترنت آداپتور Singlemode پلاستیک با درب گرد و غبار

آداپتور فیبر نوری رنگی سبز AP APC / آداپتور خاموش خودکار SCA / آداپتور فیبر غیر فلنج شرح: - آداپتور فیبر نوری که گاهی به آن کوپلر نیز می گویند ، وسیله کوچکی است که برای خاتمه یا پیوند کابل های فیبر نوری یا اتصا... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:23
چین سبز رنگ چهار عدد LC APC شاتر آداپتور Singlemode نیمه سوپاپ 4 راه Chanel کارخانه

سبز رنگ چهار عدد LC APC شاتر آداپتور Singlemode نیمه سوپاپ 4 راه Chanel

سبز رنگ چهار عدد LC APC آداپتور شاتر Singlemode Mid Coupler 4 Ways اطلاعات سریع: - P / N: KCO-LC / APC-Quad C - نام: آداپتور شات دوتایی LC / APC - نوع فیبر: حالت تک (SM) 9/125 - راه سیگنال: چهار (4 راه) - مواد: ... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:22
چین آداپتور فیبر نوری Quad LC APC Shutter Singlemode Mid Coupler Mid مواد پلاستیکی کارخانه

آداپتور فیبر نوری Quad LC APC Shutter Singlemode Mid Coupler Mid مواد پلاستیکی

Green Color Quad LC APC آداپتور شاتر Singlemode Mid Coupler 4 Way اطلاعات سریع: - P / N: KCO-LC / APC-Quad B - نام: آداپتور شاتر دوبلکس LC / APC - نوع فیبر: حالت منفرد (SM) 9/125 - روش سیگنال: چهار (4 راه) - مو... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:22
چین LC / APC فیبر نوری آداپتور آداپتور آستین اتصال وزن 0.2dB مواد پلاستیکی کارخانه

LC / APC فیبر نوری آداپتور آداپتور آستین اتصال وزن 0.2dB مواد پلاستیکی

LC / APC چهار بعدی فیبر نوری آداپتور / اپتیک فیبر جفت گیرنده از دست دادن 0.2dB شرح: - آداپتورهای فیبر نوری چهارگانه LC / APC به ویژه برای کاربردهای FTTH طراحی شده اند. - طراحی آن 1 آداپتور با 4 پورت LC / APC اس... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:21
چین آداپتور فیبر نوری شاتر LC / UPC دوتایی کارخانه

آداپتور فیبر نوری شاتر LC / UPC دوتایی

آداپتور آداپتور نورپردازی لنز کامل LC / UPC آداپتور فیبر نوری تک حالت MonoMode آبی رنگ شرح: - آداپتورهای فیبر نوری برای اتصال کابل به کابل استفاده می شوند. Kocent Optec Limited دارای طیف گسترده ای از آداپتورهای ... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:21
چین آداپتور خط اتوماتیک فیبر نوری 9/125 Single Mode LC / UPC دو طرفه مواد پلاستیکی کارخانه

آداپتور خط اتوماتیک فیبر نوری 9/125 Single Mode LC / UPC دو طرفه مواد پلاستیکی

آداپتور فیبر نوری LC / UPC دوطرفه خودکار تنها حالت 9/125 آبی رنگ شرح: - آداپتور فیبر نوری قابل جابجایی است (فعالیت ها) بین فیبر نوری و دستگاه اتصال فیبر نوری، قرار دادن فیبر از دو سطح دقت سطح است، به طوری که خر... ادامه مطلب
2020-04-09 17:32:20
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|