خانه

نقشه سایت

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر
محصولات
Fiber Optic Splitter
Fiber Optic Patch Cord
Fiber Optic Fast Connector
Fiber Optic Terminal Box
Fiber Optic Splice Closure
MPO MTP Patch Cord
Optical Fiber Cable
Fiber Optic Attenuator
Fiber Optic Connectors
Fiber Optic Adapter
Fiber Optic Polishing Equipment
Fiber Optic Tools
GPON ONU
SFP Fiber Optic Transceiver
Fiber Optic Media Converter
Page 1 of 42|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|
اطلاعات تماس
KOCENT OPTEC LIMITED

تماس با شخص: Mrs. Mary Linh

تلفن: 86-18664578169

فکس: 86-755-61119991

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)