خانه محصولاتFiber Optic Patch Cord

CPRI زره پوش فیبر نوری پچ بند 4.8mm G657A DLC 0.2dB ماشین سواری 100m 150m 200m

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

CPRI زره پوش فیبر نوری پچ بند 4.8mm G657A DLC 0.2dB ماشین سواری 100m 150m 200m

CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m
CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m

تصویر بزرگ :  CPRI زره پوش فیبر نوری پچ بند 4.8mm G657A DLC 0.2dB ماشین سواری 100m 150m 200m

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: KCO
گواهی: ISO9001, RoHS
شماره مدل: STU-CPRI-2fo-4.8mm / 2.0-LSZH-xm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه PE، جعبه کارتن، رول چوبی
زمان تحویل: 2 تا 5 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T اعتبارات اسنادی
توضیحات محصول جزئیات
اتصال 1: ST / UPC، ST / APC، ST MM اتصال 2: FC، LC، SC، ST، E2000، ...
هسته: 2 هسته از دست دادن درج: 0.2dB
برگشت ضرر: 55dB مواد پوشش کابل: LSZH، TPU
برجسته:

پچ پچ پنبه ای، فیبر نوری کابل پچ

,

fibre optic patch cable

فیبر نوری فیبر نوری پد کابل CPRI زره پوش TPU LSZH 4.8mm G657A DLC 0.2dB

ماشین سواری 100m 150m 200m


- کابل کشی فیبر نوری برای استفاده از ماشین مجازی برای مدیریت فیبر نوری فیبر نوری کابل برای ارتش یا عملکرد.

- این نوع ماشین رولینگ کوچک است، می تواند از 50m تا 200m قطر کمتر از 4.0mm کابل rooling.

- ساخته شده از فولاد، اما با اندازه کوچک و وزن سبک، آسان برای استفاده و انتقال آسان است. می تواند دستی باشد

- پچ کابل فیبر CPRI برای ایستگاه های پایه بی سیم نسل جدید (WCDMA / TD-SCDMA / WiMax / GSM). چنین محصولاتی می توانند شرایط برنامه های FTTA (فیبر به بالای برج) را برای شرایط محیطی در فضای باز و شرایط آب و هوایی مناسب بدست آورند.

- به خصوص در ایستگاه های 3G، 4G، 5G و WiMax پایه و تکنولوژی زوم توزیع فیبر نوری.

- پچ کابل فیبر CPRI به سرعت تبدیل به رابط استاندارد استاندارد می شود.

- KOCENT OPTEC LIMITED خدمات OEM و ODM را برای انواع کابل های پچ فیبر نوری ارائه می دهد.
ویژه در ارتش در فضای باز در فضای باز فیبر نوری کابل پچ مانند ODVA پچ کابل، کابل پچ NSN، PDLC پچ کابل، کابل پچ DLC، کابل ODC پچ، RRU پچ کابل، کابل TPU پچ، CPRI پچ کابل، Optitap پچ کابل، Mini SC پچ سیم، و OM3، OM4 patch سیم.
- ما انواع عملیات زمینی فیبر نوری سیم کشی را با انواع اتصال دهنده ضد آب عرضه می کنیم، برای Telecom 3G، 4G، 5G، LTE، BBU، RRU، RRH ایستگاه پایه استفاده می کنیم.
- با تکمیل تجهیزات تولیدی و بسته فرآیند QC، ما به مشتریان خود استاندارد کالاهای مخابراتی عرضه می کنیم.

اطلاعات سریع:
- پایان اتصال 1: ST، SC، LC، FC، E2000، MPO، ....
- پایان اتصال 2: ST، LC، FC، SC، ST، E2000، MPO، ....
- کابل: زره پوش، غیر زره پوش
- پوشش: LSZH، TPU، PE
- Diamerter بیرونی: 7.0mm، 4.8mm، 5.0mm، 5.5mm، 6.0mm، 6.5mm
- قطر داخلی: 2.0mm، 0.9mm، 0.6mm
- بخش Fanout: 2.8 میلیمتر زره پوش، 3.0 میلیمتر غیر زره پوش، 2.0 میلیمتر غیر زره پوش
- رنگ سیاه
- طول: 5m، 10m، 20m، 30m، 40m، 50m، 60m، 70m، 80m، 90m، 100m، 150m، 200m، 300m، 500m، ...

کاربرد:
1- فیبر به آنتن (FTTA)
سیستم های ارتباطی نسل جدید (GSM، UMTS، CMDA2000، TD-SCDMA، وایمکس، LTE و غیره)، سیستم های فیبر نوری را برای برقراری ارتباط ایستگاه پایه با واحد از راه دور در مود انفجار راه اندازی می کنند.

2- اتوماسیون و کابل کشی صنعتی
بالاترین قابلیت اطمینان و ایمنی عملیاتی را فراهم می کند. طراحی ناهموار، بالاترین قدرت مکانیکی و حرارتی را فراهم می کند که خطوط داده را حتی در صورت وجود نگه می دارد
شوک، قوی ترین لرزش، یا سوء استفاده اتفاقی.

3 سیستم های نظارت
تولیدکنندگان دوربین های امنیتی برای اندازه و اندازه کامپکت و طراحی قوی، اتصالات ODC را انتخاب می کنند. مجامع ODC نصب آسان حتی در مناطقی دشوار برای دسترسی و ارائه بالاترین ایمنی نصب است.

4- نیروی دریایی و کشتی سازی
مقاومت بالا در برابر خوردگی، سازندگان کشتی دریایی و مدنی را متقاعد کرد که از مجموعه های ODC برای سیستم های ارتباطی درون کشتی استفاده کند. اتصال دهنده های نیکل پوشش مقاوم در برابر محیط های مرطوب و شور و تضمین زمان زندگی از 20 سال و فراتر از آن.

5- پخش
ارائه می دهد مجموعه ای از سیستم های کابل کشی تلفن همراه و مجموعه های ODC برای نصب موقت کابل
مورد نیاز برای پخش برنامه های ورزشی، مسابقات اتومبیل رانی، و غیره و برای اتصال موقت در صورت خطرات طبیعی.

پارامتر:

مورد پارامتر
اتصال دهنده ST / UPC
از دست دادن درج ≤0.3dB
برگشت ضرر ≥35dB
حالت فیبر چند حالت، 50 / 125um
طول موج عملیاتی 850 نانومتر، 1310 نانومتر
آزمایش طول موج 850 نانومتر، 1310 نانومتر
توانایی تکرار ≤0.1dB
توانایی تبادل ≤0.2dB
طول عمر ≤0.2dB
طول فیبر 1 متر، 2 متر .. هر طول اختیاری است
طول و تحمل 10 سانتیمتر
دمای کار -40 ~ + 85 درجه سانتی گراد
دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85 درجه سانتی گراد

CPRI پچ بند نورد:

عکس محصول:

مشخصات فنی:

مولفه های کابل های فیبر کابل استاندارد
اتصال دهنده سمت A: SC با زره پوش
جانبی B: LC، SC، ST، FC، MPO / MTP، اتصال ODVA، DLC (duplex LC)، NSN، Ericson، Huawei، ...
تعداد فیبر

2 هسته
4 هسته
6 هسته
8 هسته
12 هسته
24 هسته
48 هسته

نوع فیبر

SM
G.652D
G.657A (A1، A2، B3، ...)

MM
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

مواد ژاکت

LSZH
TPU
پلی اتیلن

قطر کابل

4.8 میلیمتر
5.0mm
5.5 میلیمتر
6.0 میلیمتر
6.5 میلیمتر
7.0mm

آزمایش طول موج

SM:
1310 ± 30 نانومتر
30 نانومتر 1550

MM:
30 نانومتر 850
1300 ± 30 نانومتر

افت بازده (دسی بل)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB (UPC)
افت بازده (دسی بل)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)
≥ 35dB (UPC)
توانایی مبادله ≤ 0.2dB
مجتمع های کابل سیم کشی Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out سیم پچ / شاخه سیم کشی
دمای عملیاتی -14 ℃ ~ + 85 ℃
دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃


سرویس OEM / ODM:
اگر می خواهید LOGO برند خود را بر روی محصولات مانند کابل، کیسه بسته، برچسب یا هر جایی که هستید نشان دهید. هیچ مشکلی وجود ندارد. سرویس OEM ما و ODM همیشه آماده است تا این کار را انجام دهد.


بسته بندی:
با توجه به صادرات بسته بندی Stardard.
جعبه کارتن، جعبه چوبی، پالت چوبی.

حمل دریایی:
- اکسپرس بین المللی مانند UPS، TNT، DHL و غیره
- هوا بین المللی: CA، AA، EA، و غیره
- از طریق دریا

اطلاعات تماس
KOCENT OPTEC LIMITED

تماس با شخص: MaryLinh

تلفن: +8618664578169

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)