خانه محصولاتFiber Optic Splitter

شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2

ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2
ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2

تصویر بزرگ :  شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: KCO, Kocent Optec Limited
گواهی: ISO9001, RoHS
شماره مدل: KCO-ABS-1x16-2.0-SCA

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن ، پالت چوبی
زمان تحویل: 2 ~ 5 روز
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 20،000 مجموعه / ماه
توضیحات محصول جزئیات
نوع بسته بندی: جعبه ماژولار ABS نوع شکاف: 1 * 32 1x32
راه تقسیم: ورودی 1 طرفه و 32 راه خروجی اتصال دهنده: SC / APC
کابل: 0.9 mm / 2.0mm / 3.0mm MOQ: 1 کامپیوتر
برجسته:

تقسیم کننده نوری PLC ، ABS Box PLC Splitter

,

ABS Box PLC Splitter

 

1 * 32 فیبر نوری PLC شکاف 1x32 ABS شکاف نوری مدولار 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر

 

توضیحات:

- تقسیم کننده PLC که به آن تقسیم کننده مدار Planar Waveguide Circuit نیز گفته می شود ، برای تقسیم یک یا دو پرتوی نور به چندین پرتوی نور به طور یکنواخت یا ترکیب چندین پرتوی نور به یک یا دو پرتو نور استفاده می شود.

- تقسیم کننده فیبر PLC یک راه حل کم هزینه برای توزیع نور با پایداری و قابلیت اطمینان بالا فراهم می کند.

- تقسیم کننده های PLC می توانند نسبت تقسیم تا 1x64 را ارائه دهند که به طور کلی بالاتر از تقسیمات تقسیم کننده FBT است

-شکاف PLC بر اساس فناوری نیمه هادی ساخته شده است.همانطور که از نام آن مشخص است ، تقسیم کننده های PLC توسط فناوری مدار موجبر مسطح تولید می شوند.

- طرح تقسیم PLC از یک تراشه نوری PLC و چندین آرایه نوری بسته به نسبت خروجی تشکیل شده است.

- آرایه های نوری در هر دو انتهای تراشه تقسیم PLC جفت می شوند.

-تراشه PLC یکی از اجزای اصلی ماژول PLC فیبر است.در نسبت های تقسیم 1xN (N = 2 ، 4 ، 8 ، 16 ، 32 ، 64) و 2xN (N = 2 ، 4 ، 8 ، 16 ، 32 ، 64) موجود است.شکل زیر طراحی معمولی تراشه تقسیم 1x8 PLC را نشان می دهد.

 

PLC Splitter Construction:

 

شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2 0

 

امکانات:

- توزیع سیگنال نوری
- شبکه نوری منفعل (PON)
- سیستم اندازه گیری و سیستم لیزر
- سیستم DWDM و CWDM
- ارتباطات داده
- شبکه محلی
- سیستم CATV
- استقرار FTTX
- شبکه FTTH

 

برنامه های کاربردی:
- این یک دستگاه نوری منفعل است که دارای بسیاری از ترمینال های ورودی و خروجی است ، مخصوصاً قابل استفاده برای PON (EPON ، GPON ، BPON ، FTTX و غیره) برای اتصال MDF (قاب توزیع اصلی) و تجهیزات ترمینال و انشعاب سیگنال نوری

 

مشخصات فنی:

طول الیاف 1 متر یا طول سفارشی
نوع اتصال سفارشی مشخص شده
نوع فیبر نوری فیبر Corning SMF-28e ، G657A1 یا به صورت سفارشی
جهت (دسی بل) حداقل * 55
از دست دادن بازگشت (دسی بل) حداقل * 55 (50)
انتقال قدرت (مگاوات) 300
طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
دمای کار (° C) -40 ~ +85
دمای ذخیره سازی (° C) -40 ~ +85
پیکربندی پورت 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
از دست دادن درج (دسی بل) معمول است 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
از دست دادن درج (دسی بل) حداکثر 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
یکنواختی از دست دادن (دسی بل) 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2
PDL (دسی بل) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
از دست دادن وابسته به طول موج (دسی بل) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
دماضرر وابسته (-40 ~ 85) (دسی بل) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
پیکربندی پورت 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
از دست دادن درج (دسی بل) معمول است 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
از دست دادن درج (دسی بل) حداکثر 4.2 7.8 11.2 14.6 5/17 21.5
یکنواختی از دست دادن (دسی بل) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (دسی بل) 0.2 0.2 0.4 0.4 0.4 0.5
از دست دادن وابسته به طول موج (دسی بل) 0.8 0.8 0.8 0.8 0.8 1
دمااز دست دادن وابسته (-40 ~ + 85 درجه سانتیگراد) 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1

 

عکسهای محصول:

 

 

 

 

شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2 1

 

 

 

محصولات رابطه:

 

شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2 2

 

سرویس OEM / ODM:
- اگر می خواهید LOGO مارک تجاری خود را بر روی کالاهایی مانند کابل ، کیسه بسته ، برچسب یا هرجای دیگر نشان دهید.خدمات OEM و ODM ما همیشه آماده انجام آن است.لطفا برای دریافت بهترین پشتیبانی با تیم فروش ما تماس بگیرید.

 

شکاف نوری ABS مدولار 1x32 0.9 میلی متر 2.0 میلی متر 3.0 میلی متر SM G657A2 3

 

بسته بندی:
- طبق بسته بندی صادرات Stardard.
- جعبه کارتن ، جعبه چوبی ، پالت چوبی.

 

حمل دریایی:
- بیان بین المللی مانند UPS ، TNT ، DHL و غیره
- هوای بین المللی: CA ، AA ، EA و غیره
- از طریق دریا
- بندر دریایی صادراتی استاندارد: شنژن ، هنگ کنگ ، نینگبو
- فرودگاه صادرات استاندارد: شنژن ، هنگ کنگ ، هانگزو ، شانگهای

اطلاعات تماس
KOCENT OPTEC LIMITED

تماس با شخص: MaryLinh

تلفن: +8618664578169

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)