خانه محصولاتMPO MTP Patch Cord

Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR

High Density MPO Fiber Optic Patch Panel , 1U 19'' Rack Mount Fiber Optic Termination Box
High Density MPO Fiber Optic Patch Panel , 1U 19'' Rack Mount Fiber Optic Termination Box High Density MPO Fiber Optic Patch Panel , 1U 19'' Rack Mount Fiber Optic Termination Box

تصویر بزرگ :  Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ ، چین
نام تجاری: KCO
گواهی: RoHS, ISO9001
شماره مدل: MPO-1U-96-LC / UPC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیف PE ، جعبه کارتن ، پالت چوبی
زمان تحویل: 2 ~ 7 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: Western Union ، T / T ، L / C
قابلیت ارائه: 50،000 قطعه در ماه
توضیحات محصول جزئیات
اتصال 1: MPO ، MTP اتصال 2: LC / UPC ، LC / APC یا سفارشی
اندازه: 480x245x1U ظرفیت: 96 هسته
رنگ: سیاه ، بژ طول: 0.5 متر ، 1.0 متر ، 1.5 متر ، سفارشی
برجسته:

کابل شکستن فیبر نوری ، کابل شکستن فیبر نوری

,

fiber optic breakout cable

 

96core LC / UPC SM تراکم بالا MPO پانل پچ 1U 19 '' جعبه خاتمه فیبر نوری جعبه خاتمه

 

تبلیغات ما:

- Kocent Optec Limited یکی از تامین کنندگان محصول فیبر نوری منفعل سرب در چین است.

- Kocent Optec Limited با بیش از 10 سال تجربه در صنعت فیبر نوری ، ما ارائه دهنده خدمات نصب شده و ODM برای انواع پانل پچ قابل نصب دندانه دار MPO / MTP.

- با مجموعه کامل خط تولید برای تولید نوار فولادی (ساخت انواع ODF) و خط تولید کابل وصله MPO ، ما پنل پچ MPO / MTP را با بار کامل کابل پچ و آداپتور تهیه می کنیم.

- کلیه هزینه نصب رایگان است.

 

اطلاعات سریع:

- اتصال 1: MPO ، کابل پچ فنوتیپ MTP

- اتصال 2: LC / UPC ، LC / APC ، LC MM

- تعداد ماژولار: 4 قطعه

- طول کابل: 0.3 متر

- اندازه پانل پچ: 480x245x1U (میلی متر)

- ظرفیت: 96 هسته

 

امکانات:
-اندازه استاندارد 19 اینچ ، نصب آسان.

- متناسب با کابینت نوع رک 19 '.
- وزن سبک ، استحکام قوی ، ضد شوک خوب و ضد گرد و غبار
- خوب مدیریت کابل ، کابل را می توان به راحتی تشخیص داد
- فضای جادار از نسبت خم فیبر اطمینان می دهد
- ارائه یک راه حل کامل سیستم برای اتصال
- تراکم مزرعه پچ بالاتر را در تعداد کمتری از واحدهای رک فراهم کنید و فضای با ارزش را صرفه جویی کنید
- از انعطاف پذیری و سهولت استقرار شبکه و حرکت ، اضافه شدن و تغییر اطمینان می دهد

 

عکس محصول:

 

Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR 0

 

 

مشخصات اتصال دهنده MTP / MPO:

تایپ کنید حالت تک حالت تک حالت چندگانه
  (APC لهستانی) (UPC لهستانی) (کامپیوتر لهستانی)
تعداد فیبر 8،12،24 و غیره 8،12،24 و غیره 8،12،24 و غیره
نوع فیبر G652D ، G657A1 و غیره G652D ، G657A1 و غیره OM1 ، OM2 ، OM3 و غیره
Max. حداکثر Insertion Loss ضرر درج نخبه استاندارد نخبه استاندارد نخبه استاندارد
  ضرر کم   ضرر کم   ضرر کم  
  .0.35 دسی بل .0.75dB .0.35 دسی بل .0.75dB .0.35 دسی بل .0.60dB
برگشت ضرر d60 دسی بل d60 دسی بل NA
دوام 00 500 بار 00 500 بار 00 500 بار
دمای کارکرد -40 ~ + 80 -40 ~ + 80 -40 ~ + 80
طول موج تست کنید 1310nm 1310nm 1310nm
آزمون درج کشیدن 1000 بار < 0.5 دسی بل
مبادله < 0.5 دسی بل
نیروی ضد کششی 15 کیلوگرم

 

توضیحات:

ظرفیت فیبر پانل هسته 12-144 (معمولاً 12 24 48 پورت)
اتصال پنل SC LC ST FC
تایپ کنید درست شد
بعد، ابعاد، اندازه 19 '' 1U / 2U / 3U / 4U ...
مواد فولاد نورد سرد یا آلومینیوم
دمای ذخیره سازی -45 ~ + 65
ضخامت 1.0 1.2 میلی متر
تجهیزات جانبی اتصالات کابل ، پیچ گوش نصب شده و لوله بسته بندی مارپیچی
نوع MPO

SM: G652D، G657A1، G657A2

MM: OM1، OM2، OM3، OM4، OM5

پوشش LSZH
طول 0.3m ، 0.5m

 

سرویس نصب شده / ODM:

If you want to display your own brand LOGO on the goods such as cable, package bag, label or any where. اگر می خواهید آرم تجاری خود را روی کالاهایی مانند کابل ، کیسه بسته ، لیبل یا هر مکان دیگری نمایش دهید. It is no any problem. مشکلی نیست Our OEM and ODM service is always ready to do it. سرویس OEM و ODM ما همیشه آماده انجام آن است.

 

Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR 1

Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR 2 Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR 3

Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR 4 Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR 5

 

بسته بندی:

با توجه به بسته بندی صادرات Stardard.

جعبه کارتن ، جعبه چوبی ، پالت چوبی.

 

حمل دریایی:

- اکسپرس بین المللی مانند UPS ، TNT ، DHL و غیره

- هوا بین المللی: CA ، AA ، EA و غیره

- از طریق دریا

اطلاعات تماس
KOCENT OPTEC LIMITED

تماس با شخص: MaryLinh

تلفن: +8618664578169

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)