خانه محصولاتMPO MTP Patch Cord

حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP

چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
چین KOCENT OPTEC LIMITED گواهینامه ها
Kocent Optec Limited شریک بلند مدت ما است.

—— آقای هنری تای

من وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور.

—— آقای پابلو

چت IM آنلاین در حال حاضر

حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP

OM3-300 MPO MTP Loop Back LSZH Multimode Fiber Patch Cord
OM3-300 MPO MTP Loop Back LSZH Multimode Fiber Patch Cord OM3-300 MPO MTP Loop Back LSZH Multimode Fiber Patch Cord OM3-300 MPO MTP Loop Back LSZH Multimode Fiber Patch Cord OM3-300 MPO MTP Loop Back LSZH Multimode Fiber Patch Cord

تصویر بزرگ :  حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ ، چین
نام تجاری: KCO
گواهی: ISO9001, RoHS
شماره مدل: KCO-LB-MPO-OM3-24

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیف PE ، جعبه کارتن ، رول چوبی
زمان تحویل: 2 ~ 5 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: Western Union ، T / T ، L / C
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: MPO فیبر: MM، OM1، OM2، OM3، OM4، OM5
پوشش دادن: PVC ، LSZH گم شدن درج: 0.2dB
برگشت ضرر: 55DB قطر: 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر
طول: 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 10 ، 15 ، 20 ، ... P / N: KCO-LB-MPO-OM3-08
تعداد فیبر: 8 فیبر ، 12 فیبر ، 24 فیبر رنگ: صورتی ، بنفش ، سفارشی
برجسته:

کابل فیبر نوری LSZH ، بند ناف فیبر MPO MTP

,

MPO MTP Fiber Patch Cord

 

Multimode OM3-300 MPO MTP حلقه برگشت فیبر نوری فیبر نوری ضایعات درج نخبگان 24 فیبر

 

شرح:

- مجامع کابل مالشی و روبان MPO / MTP ، استقرار سریع کابل کشی ستون فقرات با تراکم بالا در مراکز داده و دیگر محیط فیبر بالا ، باعث کاهش شبکه در زمان ایستادن یا بازسازی مجدد زمان و هزینه می شوند.
- MTP / MPO برای اتصال کاست ها ، پنل ها یا فن های خارج استفاده می شود ، این نوع از نوع فیبر در نسخه های استاندارد 8 ، 12 ، 24 یا 48 هسته ای با استفاده از ساختار میکروبلورهای جمع و جور و ناهموار است.

- کابل جمع و جور استفاده از کابل را بهینه کرده و جریان هوا را بهبود می بخشد.

- ماژول های حلقه برگشت MTP بطور گسترده در محیط آزمایش بخصوص در شبکه های نوری موازی 40 / 100G استفاده می شوند.

- دستگاه ها امکان تأیید و آزمایش فرستنده های دارای رابط MTP - 40GBASE-SR4 QSFP + یا 100GBASE-SR4 را دارند.

- حلقه هایی برای اتصال موقعیت های فرستنده (TX) و گیرنده (RX) از رابط های فرستنده MTP ساخته شده اند.

- حلقه های MTP می توانند آزمایش اتصال قطعات شبکه های نوری را با اتصال آنها به قسمتهای MTP trunks / patch ، تسهیل و سرعت بخشند.

 

اتصال MPO چیست؟

- MPO (چند فیبر Push On) نوعی اتصال دهنده نوری است که کانکتور فیبر چندگانه اولیه برای شبکه های مخابراتی با سرعت بالا و ارتباطات داده بوده است.این استاندارد در IEC 61754-7 و TIA 604-5 استاندارد شده است.

- خانواده کانکتور MPO برای حمایت از طیف گسترده تری از برنامه ها و نیازهای بسته بندی سیستم تکامل یافته است.

- اتصالات MPO ظرفیت داده شما را با استفاده بسیار کارآمد از فضا افزایش می دهد.اما کاربران با چالش هایی مانند پیچیدگی های اضافی و زمان لازم برای آزمایش و عیب یابی شبکه های چند فیبر مواجه شده اند.

- در حالی که اتصالات MPO نسبت به اتصالات فیبر معمولی دارای مزایا و مزایای بسیاری است ، همچنین تفاوت هایی وجود دارد که چالش های جدیدی را برای تکنسین ها به وجود می آورد.این صفحه منبع ، مروری بر تکنسین های اطلاعات ضروری که باید هنگام تست اتصالات MPO درک کنند ، ارائه می دهد.

- این سیستم اتصال و کابل کشی ابتدا از سیستم های ارتباطی بویژه در دفاتر مرکزی و شعبه پشتیبانی می کند.بعداً این اتصال اصلی شد که در HPC یا آزمایشگاههای محاسباتی با کارایی بالا و دیتاسنترهای سازمانی مورد استفاده قرار گرفت.

- در ابتدا یک کانکتور تک ردیف 12 فیبر ، اکنون 8 و 16 نوع فیبر تک ردیف وجود دارد که می توان آنها را جمع کرد تا بتوانند اتصالات فیبر 24 ، 36 و 72 را با استفاده از فروس های متعدد دقیق شکل دهند.با این وجود ، ردیف های گسترده تر و باریکه های انباشته شده به دلیل دشواری در تحمل تحمل تراز روی الیاف بیرونی در مقابل الیاف مرکز ، دارای مشکلات از بین رفتن و انعکاس درج می باشند.

 

مشخصات عملکرد اتصال دهنده:

مدل SM مامان
تعداد فیبر اتصال دهنده 8 ، 12 ، 24 هسته
لهستانی PC ، APC
رنگ مسکن

استاندارد (سبز) ،

نخبه (زرد)

استاندارد (بژ)

نخبگان (Auqa)

ضرر درج نوع استاندارد کمتر از 0.7dB کمتر از 0.5dB
از بین رفتن درج نوع نخبگان کمتر از 0.35dB کمتر از 0.3dB
برگشت ضرر PC> 50dB ، APC> 60dB > 30dB
دوام (500 تشک) کمتر از 0.2dB  
طول موج را امتحان کنید 1310 / 1550nm 850 / 1300nm

 

مشخصات کابل فیبر Perfomance:

نوع فیبر OS2 ، OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4
تعداد فیبر 8 ، 12 ، 24 ، 48 ، 72 ، 96 ، 144 هسته
قطر کابل 3.0 میلی متر 5.5 میلی متر یا سفارشی
رنگ ژاکت Yeloow ، نارنجی ، Aqua ، بنفش
مواد ژاکت OFNR ، OFNP ، PVC ، LSZH
مقاومت کششی 500N
دمای کارکرد -20 تا 70
دمای ذخیره سازی -40 تا 75

 

عکس محصولات:

حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP 0

حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP 1

 

امکانات:

- کابل با چگالی بالا

- عملکرد بهینه شده

- نوع جلا دهنده رابط دارای PC ، UPC و APC است

- موجود در OS1 / 2، OM1، OM2، OM3 و OM4، OM5

- دارای استاندارد کانکتور 8 فیبر ، 12 فیبر ، 16 فیبر و 24 فیبر MPO / MTO

- از اتصال در اتصال مستقیم گیرنده های 40 / 100G پشتیبانی کنید

- 100٪ کارخانه آزمایش شده ، با نتایج آزمایش برای هر مونتاژ

-اتصالات MPO / MTP اولیتیزه شوید

- کارخانه خاتمه یافت

- مطابق با بخشنامه 200/95 / EC (RoHS)

 

کاربرد

- CATV ،

- مترو ،

- مرکز اطلاعات،

- ابزار آزمایش،

- تأسیسات پیش فرض ،

- خاتمه فعال دستگاه ،

- سیستم فیبر نوری منفعل ،

- شبکه های پردازش داده ها ،

- شبکه های ارتباطی ،

- شبکه های محلی (LAN) ،

- شبکه های گسترده (WAN) ،

- FTTx (FTTH ، FTTO ، FTTB ، FTTA ، ...).

 

محصولات مرتبط:

حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP 2

 

سرویس نصب شده / ODM:
- اگر می خواهید نشان تجاری خود را روی کالاهایی مانند کابل ، کیسه بسته ، لیبل یا هر مکان نشان دهید.سرویس OEM و ODM ما همیشه آماده انجام آن است.لطفا برای دریافت بهترین پشتیبانی با تیم فروش ما تماس بگیرید.

حلقه فیبر چند لایه فیبر چند لایه LSZH حلقه برگشتی OM3-300 MPO MTP 3

 

بسته بندی:
- با توجه به بسته بندی صادرات Stardard.
- جعبه کارتن ، جعبه چوبی ، پالت چوبی.

 

حمل دریایی:
- اکسپرس بین المللی مانند UPS ، TNT ، DHL و غیره
- هوا بین المللی: CA ، AA ، EA و غیره
- از طریق دریا
- بندر دریایی صادراتی استاندارد: شنژن ، هنگ کنگ ، نینگبو
- فرودگاه صادرات استاندارد: شنژن ، هنگ کنگ ، هانگزو ، شانگهای

اطلاعات تماس
KOCENT OPTEC LIMITED

تماس با شخص: MaryLinh

تلفن: +8618664578169

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)