همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
بسته بندی ضد اشعه UV فیبر نوری با ساختار بسته بندی مکانیکی و مواد ABS + PC برای استفاده در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
36 Core Fixed Fiber Optic Terminal Box , Rack Mount 1U 2U ODF Patch Panel
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15 دسی بل |
| ضرر برگشتی: | 55 دسی بل |
Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | SC, FC, ST, LC, E2000, etc |
Drawer Fiber Optic Terminal Box Rack Mountable Patch Panel With FC adapter
| Material: | Steel |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
جعبه توزیع فیبر نوری 19 اینچی با 144 هسته و جنس فولادی برای حفاظت ایمن از فیبر
| رابط: | SC، FC، ST، LC، E2000 و غیره |
|---|---|
| برنامه: | قاب توزیع فیبر نوری 19 |
| ظرفیت: | 144 الیاف |
Rotary FTTB Fiber Optic Terminal Box ODF Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| رابط: | SC، FC، ST، LC، E2000 و غیره |
|---|---|
| برنامه: | قاب توزیع فیبر نوری 19 |
| ظرفیت: | 48 الیاف |
1: 32 SM G652D ماژول ABS غیرفعال 1x32 فیبر نوری PLC Splitter
| نوع بسته بندی: | جعبه ABS مدولار |
|---|---|
| طول: | 1.0 متر |
| نوع تقسیم کننده: | 1*16 1*16 |
مینی لوله فیبر نوری PLC Splitter 2:4 2*4 2x4 SC APC UPC
| نوع بسته بندی: | نوع لوله بدون بلوک مینی |
|---|---|
| طول: | 1.0 متر، 1.5 متر، 2.0 متر |
| نوع تقسیم کننده: | 2*4 2*4 |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Cable Port: | 4 cable ports |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |

