همه محصولات
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
No input file specified.
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
آقای هنری تایKocent Optec Limited شریک درازمدت ما است. در بیش از 10 سال همکاری، ما با هم پروژه های زیادی را برنده شدیم. کیفیت کانکتور سریع و کابل افت FTTH آنها بهترین است. محصولات آنها در حال حاضر در سراسر کشور من پوشش داده شده است. -
آقای پابلومن وقتی اولین سفارش خود را با Kocent Optec Limited در سال 2014 انجام دادم متعجب شدم. یک ظرف 40GP کابل GYXTW و یک ظرف 20GP برای اتصال سریع ، پچ سیم و آداپتور. -
آقای تانگ نگوینKocent Optec Limited یکی از شرکای بلندمدت شرکت ما است. ما هر ماه 2 تا 3 کانتینر 40 فوتی از آنها سفارش می دهیم. من موافقم که کیفیت کابل های بیرونی، جعبه توزیع، محفظه اتصال و لوازم جانبی فیبر نوری آنها بسیار خوب است. با حمایت آنها، ما در بسیاری از پروژه های مخابراتی برنده می شویم. بسیار متشکرم.
کلید واژه ها [ fiber optic splitter ] همخوانی داشتن 318 محصولات.
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.10dB |
| Return loss: | 55dB |
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.10dB |
| Return loss: | 55dB |
16 / 24 Cores FTTH FTTB Distribution Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.10dB |
| Return loss: | 55dB |
1 * 64 SC / UPC فیبر نوری بسته شدن اتصال PP / ABS مواد برای کابل تلفن شهرستان
| تایپ کنید: | نوع گنبد، نوع افقی |
|---|---|
| پورت های کابل: | 1 در 6 خروجی |
| قطر کابل: | 8.0 تا 22.0 میلیمتر |
12 پورت 19 اینچ رف نصب فیبر نوری پیچ پانل با کشو کشویی 485x300x1U طراحی
| رابط 1: | SC Simplex |
|---|---|
| رابط 2: | دوبلکس ال سی |
| اندازه: | 485*300*1U |
Outdoor Water Proofing 8 Cores Fiber Optic Splitter Terminal Box FTTH FTTB KCO-FDB-8C
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.10dB |
| Return loss: | 55dB |
16 فیبر مینی Splitter فیبر نوری ترمینال جعبه با مواد ABS + PC برای حفاظت IP65 در فضای باز
| شماره قطعه: | KCO-0416B |
|---|---|
| مواد: | ABS+PC |
| رنگ: | سفید / سیاه / سفارشی |
KCO-ODP-16B فیبر نوری جعبه ترمینال توزیع جعبه جعبه قطره مقاومت
| ماده: | ABS + PC |
|---|---|
| از دست دادن درج: | 0.15dB |
| برگشت ضرر: | 55dB |
جعبه پایانی فیبر نوری 48 پورت با مواد SMC ABS برای نصب دیواری در فضای باز IP65
| مواد: | SMC، ABS / ABS + PC اختیاری هستند |
|---|---|
| P/n: | KCO-SMC-32G |
| رنگ: | سفید، خاکستری |
جعبه توزیع فیبر نوری بیرونی با 24 پورت IP65 برای دیوار یا قطب FTTH نصب شده 1x16 2x16 Splitter
| مواد: | SMC، ABS، ABS + کامپیوتر |
|---|---|
| P/n: | KCO-SMC-0224X |
| رنگ: | سفید، خاکستری |

